1 Günlük Yeni Kusum Kendini Kabartıyor

Liebe55

Veteran
yaşını bilemicem ama kabarma konusunda konu mevcut

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yeni geldiği için diyelim. Her şey normal. Düzelecektir bir kaç güne. Birde dinlenirken de bu moda girebiliyorlar. Korkulacak bir şey yok. Yaşı tahminen 1 - 1,5 yaş civarı gibi.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
2 hafta belki 1 ay sürebilir. Düzene gelmeleri. Belki de daha kısa. Kuşların karakterlerine bağlı. Ayırma yöntemini şuan denemeye gerek yok. Kuşlar yeni ortamındalar sonuçta

Oyla 0

Ömer Kaan Kaya

Forum Sakini
2 hafta belki 1 ay sürebilir. Düzene gelmeleri. Belki de daha kısa. Kuşların karakterlerine bağlı. Ayırma yöntemini şuan denemeye gerek yok. Kuşlar yeni ortamındalar sonuçta

Birsey sormak istiyorum yeme nijer karistirmadan direk böyle koydum nijeri çok mu fazla koymusum 1 tatlı kaşığı koydum belki çok az olabilir 1 tatlı kasigindan27462747

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Nijer kuşlar için çok gerekli bir tohum değil. Bu nedenle o oran yeterli. Fazlası sakıncalı. Bunun yanı sıra başka yem koyuyorsunuz değil mi?

Oyla 0

Ömer Kaan Kaya

Forum Sakini
Nijer kuşlar için çok gerekli bir tohum değil. Bu nedenle o oran yeterli. Fazlası sakıncalı. Bunun yanı sıra başka yem koyuyorsunuz değil mi?
Evet Normal Yemleri Var Normal Yemin İçinde Sarı Darı, Kanarya Yemi, Beyaz Darı, Nijer Tohumu, Vitamin Karışımı var aldığım narka quik muhabbet yemi hatırladıklarim bunlar

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Çok şiddetli olmadığı sürece normal. Her ihtimale karşı yedek bir kafes bulundurun evinizde.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Şöyle yapabilirsin. Yeni bir kafes edin. O kafeste erkek olsun ve kafes üretim için hazır halde bulunsun. Tüneğinden, yuvalığa kadar. Birbirlerini görsünler. 10 gün civarı tek dursun. Rahatlayınca dişiyi yanına alabilirsiniz. Didişmeler azalacaktır.

Oyla 0