2021 Ocak Ayı Yarışma OYLAMASI!

2021 Ocak ayı yarışma kazananı kim olsun?

• Taha Aktaş

Oy: 22 41.5%
  • Merve Kıratlı

Oy: 25 47.2%
  • Salih Karakilcik

Oy: 4 7.5%
  • Şimal Polat

Oy: 1 1.9%
  • Rüştü Okumuş

Oy: 1 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    53
  • Anket kapatılmış .
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Oylama ay sonuna kadar sürecektir. Oylama öncesi, yarışmacılarımızın konularını mutlaka inceleyip oylamanızı yapınız.

Kazanan: @Merve Kıratlı

Son düzenleme:
Bende katila biliyormuyum kus ciftlestirme es secme kuslari kızıstirma kuslarda olmazsa olmaz multivitler en iyi selenyumlu kizistiricilar vs vs vs konuların hepsini bir baslik altında toplayıp sabitleye biliriz

Bende katila biliyormuyum kus ciftlestirme es secme kuslari kızıstirma kuslarda olmazsa olmaz multivitler en iyi selenyumlu kizistiricilar vs vs vs konuların hepsini bir baslik altında toplayıp sabitleye biliriz
Her ay yarışma düzenliyoruz. O ayın yarışma konusuna göre elbette katılabilirsiniz. Bu ay için maalesef katılım bitti. Yeni yarışma 1 Şubatta duyurulacak.

Her ay yarışma düzenliyoruz. O ayın yarışma konusuna göre elbette katılabilirsiniz. Bu ay için maalesef katılım bitti. Yeni yarışma 1 Şubatta duyurulacak.
Peki bu konuları tek bir baslik altında toplayıp yeni baslayan arkadaslara yardım amaclı sabit baslikli konu yapsak nasil olur ben sahsen pc de oturu 3 4 sayfa yaza bilirim

Bu arada ank desiniz sanırim neresi bende ank deyim

Evet oylama tüm hızıyla sürüyor devam :) Herkes oyunu kullansın arkadaşlar ;)
Screenshot_1.png

Yeni gördüm hepsi çok heyecanlı ve güzel konular. Okuyup ilk fırsatta oylayacağım.

Bir teklif: ön yargı oluşturmamak adına buraya oylamanın gidişatını koymamayı teklif ediyorum. Oylayan zaten kendi sonra görür ama henüz oylamamış kişilerin görmesi ufak da olsa bir yönelim yaratmasın derim.

Yeni gördüm hepsi çok heyecanlı ve güzel konular. Okuyup ilk fırsatta oylayacağım.

Bir teklif: ön yargı oluşturmamak adına buraya oylamanın gidişatını koymamayı teklif ediyorum. Oylayan zaten kendi sonra görür ama henüz oylamamış kişilerin görmesi ufak da olsa bir yönelim yaratmasın derim.

Problem olucağını sanmıyorum. Zira isteyen istediği zaman oyunu değiştirebiliyor ve kimlerin hangi konulara oy verdiğini görebiliyor :cool:
Screenshot_1.png

Sargun hocaya katılıyorum Ümit hocam:) Belki sen bu konuda bu şekilde hissetmeyebilirsin fakat bu normalde de kullanılan iyi bir manipule yöntemidir. Ülke oylamasında bile kullanılır :D

Yani oyunu değiştirebilip değiştirememek değil konu. Sen diyorsun ki, zaten oyunu kullandıktan sonra görecek sonucu, haydaa diyip durumu tekrar değerlendirip değiştirebilir oyunu:) Haklısın tabi:)

Ama hani sonucu görmek istemeyenler olabilir, ya da sonuç kısmını direkt es geçenler vs.

Yönelim durumu muhakkak vuku bulur bence de. En sağlıklısı sonuç göstermemek:D

Sargun hocaya katılıyorum Ümit hocam:) Belki sen bu konuda bu şekilde hissetmeyebilirsin fakat bu normalde de kullanılan iyi bir manipule yöntemidir. Ülke oylamasında bile kullanılır :D

Yani oyunu değiştirebilip değiştirememek değil konu. Sen diyorsun ki, zaten oyunu kullandıktan sonra görecek sonucu, haydaa diyip durumu tekrar değerlendirip değiştirebilir oyunu:) Haklısın tabi:)

Ama hani sonucu görmek istemeyenler olabilir, ya da sonuç kısmını direkt es geçenler vs.

Yönelim durumu muhakkak vuku bulur bence de. En sağlıklısı sonuç göstermemek:D

Ama süpriz bozması çok zevkli :P

Sadece bu seferlik oylama seyrini görebilmek adına açık bıraktım @VBZE433 hocam. Diğer oylamada olmayacak