7. si Düzenlenen 'Kuş Güzellik Yarışması' OYLAMA

7.si düzenlenen kuş güzellik yarışması oylaması / Uzatmalar

• htchaticeonem9

• melisatk

• Dalin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

OYLAMA SON GÜN 3.07.2023​

7. si Düzenlenen 'Kuş Güzellik Yarışması' Katılım Konusu​

Her ay devam edecek olan güzellik yarışmasının, Haziran ayı için olanı sizlerle.
Geleneksel, her ay düzenlenecek güzellik yarışmamıza katılım nasıl olur?
  1. Kuşlarınızın birbirinden güzel çekilmiş 1 ya da 2 fotoğrafını, tek bir yorumda bu konu altına ekleyerek yarışmaya katılabilirsiniz.
  2. Oylama sistemi katılım kapandıktan sonra başlayacaktır ve en çok oyu alan minnoş yarışmayı kazanacaktır. Fotoğraflar harici atılan yorumlar silinecektir.
  3. Eklenecek fotoğraflar sadece tek mesajda olması gerekiyor. Ayrı ayrı postlar da olmamalı!
  4. Görsel yüklemekte zorluk çekenler inceleyebilirler
Minik kurallar
  1. Yarışmaya katılacağınız kuş size ait olmalıdır.
  2. Dileyen kolaj uygulaması yapabilir fotoğraflarda
  3. Yarışmaya katılım 20.06.2023 tarihine kadar devam edecektir.
  4. Yarışma sonunda kazanan arkadaşımızın kuşu bir başlık olarak tanıtılacaktır.
  5. Yarışmayı kazanan kişiye Yarışma Kazananı rütbesi, diğer ay kazananına kadar verilecektir.
  6. Bu konsept düzenli olarak devam edecektir ve ek olarak diğer yarışmalarda devam edecektir.
  7. Eski yarışmalara göz atmak için buyurun;

Son düzenleme:

htchaticeonem9

Forum Sakini

Behlül'ün Annesi

iyikus.com Üyesi
Aynen öyle. Benimkiler de aynı. Omzumda, başımda gezinsinler, ama sevilmeye gelince kaçıyorlar. Ben de çözemedim 🤔
Aslında Behlül de her zaman sevdirmiyor. Sevdirme vakti var :D Bu şekilde kaşınırken falan uzandığımda kabarıp uzatıyor kafasını. Bazen de kafesinin içinde Allah ne verdiyse iki parmak girişiyorum kafasını tutup razı gelip sevdiriyor :giggle:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...