Acil bir durum

GülşahM.

Forum Sakini
Merhaba dün salonda ders calirken odamın camını hafif açık bırakmıştım akşam diye tam açmadım ve annem odaya girmiş sanırsam 1 saat kadar kitap okumuştum odama geldiğimde de kapı hafif açıktı sinirden saçımı yolacagim bir şey olmuş mudur kuşlara cereyan alımı ne zaman kendini belli eder dün akşam oldu olay şuan kuşlarda sorun yok gibi bir de kekik çayı içmiyorlar oldu da soğuk aldılarsa ne yapayım. Onlar rahat uyusun diye başka odada duruyordum ama galiba iyi bir şey değil bu

Merhaba Gülşah Hanım, kuslariniz pencere ile kapi arasindaki hava akımının ortasında kalmadiysa bir sorun olacagini dusunmuyorum. Sizde benim gibi pimpirikli bir kuş annesisiniz😊 onemli olan kuslarimizi o aradaki ruzgardan korumak. Kafesleri kenarda kosedeyse hic bisey olmaz. İciniz rahat olsun

Merhaba Gülşah Hanım, kuslariniz pencere ile kapi arasindaki hava akımının ortasında kalmadiysa bir sorun olacagini dusunmuyorum. Sizde benim gibi pimpirikli bir kuş annesisiniz😊 onemli olan kuslarimizi o aradaki ruzgardan korumak. Kafesleri kenarda kosedeyse hic bisey olmaz. İciniz rahat olsun
Tam karşısında değil ama biraz karşı mesafeye yakın dipte yakın sayılır yani antibiyotik versem mi 1 damla. Odam söyle açıklayayım
+bu kapı olsun bu da pencere - kuşların konumu 🐦 biraz orta kısma yakın söyle
-pencere
🐦 <<<
+kapı

Evet çok düşkünüm kuşlarıma❤️Ay mesaji yayınlanınca konum görünmedi

Hayır gülşah hanım. Cereyanda kalmış olsalar bile antibiyotik vermeyin. Antibiyotikler öyle gelişigüzel kullanılacak ilaçlar değildir. Ciddi bir hastalık görmeden asla antibiyotik vermeyin. Kuşlara hiçbir şey olmamıştır merak etmeyin. Küçücük rüzgarda hasta olacaklarsa doğada -20 derecede hatta daha da soğukta yaşayanlar ne yapsın hiç biri hayatta kalmamalıydı o zaman.

Hayır gülşah hanım. Cereyanda kalmış olsalar bile antibiyotik vermeyin. Antibiyotikler öyle gelişigüzel kullanılacak ilaçlar değildir. Ciddi bir hastalık görmeden asla antibiyotik vermeyin. Kuşlara hiçbir şey olmamıştır merak etmeyin. Küçücük rüzgarda hasta olacaklarsa doğada -20 derecede hatta daha da soğukta yaşayanlar ne yapsın hiç biri hayatta kalmamalıydı o zaman.
1 saat kadar açık kaldı hocam ama öyle kapı çarpan bi rüzgar yoktu. İnşallah bi şey olmamıştır arada hapşırıyorlar

Geri