Acil yardım lütfen

kaankaragz

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar merhaba ,

kuşum bu gece kafeste tünekte uyurken düştü son zamanlarda çok halsiz ve sürekli uyku halindeydi . Düştükten sonra aldım afallamış gibi kafesin içinde sol bacağını geriye doğru atıyor yürüyemiyordu ve kafasını video linkinde eklediğim gibi geriye doğru atıyor başınıza geldimi ölücek mi oğlum :( bilginiz varmı lütfen acil yardımlarınızı rica ederim :(:(
Video link :

B vitamini kullandınızmı hiç? Ve antibiyotik tedavisi gerekebilir. Kuşun dışkılarının resmini ekleyin bakalım.

Oyla 0
B vitamini kullandınızmı hiç? Ve antibiyotik tedavisi gerekebilir. Kuşun dışkılarının resmini ekleyin bakalım.

evde vardı tarihi geçmiş atmıştım şimdi sipariş verdim gelir yarın vitamin ve kalamar kemiği aldım

Ekli dosyalar

• 521D6D82-1DC8-41BA-9630-BAB2C4B5571E.jpeg
    521D6D82-1DC8-41BA-9630-BAB2C4B5571E.jpeg
    944.2 KB · Görüntüleme: 8
Oyla 0
Vitamin eksikliklerinde olabiliyor elbette ama bu kadar ciddi bir durum devam etmiyor. Çok uzun vadeli bir durum. Vitamin desteğini, kalsiyum, D ve B vit. ihtiyacını karşılayıp süreci gözlemleyebilirsiniz. Düşme sebebinin altında yatan başka sorunlarda olabilir. Örneğin gece korkuları, solunum sorunları, ilerlemiş megabakteri vakaları, körlük gibi.

Oyla 0
evde vardı tarihi geçmiş atmıştım şimdi sipariş verdim gelir yarın vitamin ve kalamar kemiği aldım

Dışkıları iyi değil. 3 gün vitamin desteği sağlayın daha sonra ilaç tedavisi gerekiyor. Caremycin kullanmanızı önericem. Tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar eklenip kullanılır. İlaçlı su günde iki sefer tazelenicek ve bir hafta kullanılıcak. Kullanıp kullanmamak size kalmış. Geçmiş olsun...

Oyla 0
Caremycin mutlaka temin edin. Bulmanız biraz zor olabilir, İnternette güvercin eczanesi adlı siteden sipariş edebilirsiniz.

Oyla 0
Dışkıları iyi değil. 3 gün vitamin desteği sağlayın daha sonra ilaç tedavisi gerekiyor. Caremycin kullanmanızı önericem. Tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar eklenip kullanılır. İlaçlı su günde iki sefer tazelenicek ve bir hafta kullanılıcak. Kullanıp kullanmamak size kalmış. Geçmiş olsun...
Vitamin aldım düzeldi oğlum şükürler olsun kendine geldi ama bana küsmüş belli biraz ayrı kaldık sonra kavuştuk ondandır belki çağırdığımda gelmemesi özellikle ayağına getiriyo kendinin :)

Oyla 0
Vitamin aldım düzeldi oğlum şükürler olsun kendine geldi ama bana küsmüş belli biraz ayrı kaldık sonra kavuştuk ondandır belki çağırdığımda gelmemesi özellikle ayağına getiriyo kendinin :)

Siz yinede dediğim ilacı elinizde bulundurun. Dışkıları iyi değil sorun tekrarlayabilir. Geçmiş olsun...

Oyla 0