Acil yardım muhabbet kuşum yumurtada ve erkek ishal

Yuceneron

Yeni Üye
Selamlar siteden yeni haberim oldu ve hemen kayıt olmak istedim bu dosthane siteye ben bu muhabbet kuşu sevdam uzun zamandan beri vardı ve bu yıl nasip oldu 8 çift evlat edindim yumurtaya geldiler ve ben 1 hafta kadar hastanede kalmak zorunda kaldım ve kuşlara evde eşim bakmak zorunda kaldı çıktığımda kuşları büyük ve ishal şeklinde istediğini gördüm erkek tüy dökümü ve ishal var bulunduğum yerde bir kaç üretici ile görüştüm yumurtada doğal dediler veterinere ben kuşlardan pek anlama dedi depomin verdi kullan bakalım dedi içlerinden bir tanesi kabarma var üretici abimin biri soğuk almış sadece kabarma bir ilaç verdi onu 3 gün kullan dedi lütfen yardımcı olurmusun evlatlarima bir şey olsun istemiyorum yardımcı olurmusunuzIMG_20211009_125757.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20211009_151203.jpg
    IMG_20211009_151203.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 11

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Size geçmiş olsun öncelikle. Bu dişi kuşun bir eşi var mıydı? kuluçka evresinde yapabildikleri bir dışkı gibi. Eğer o evrede değil ise sindirimsel problemler yaşayan bir kuşunuz var. Verilen depomin yem premikslerindendir. Kullanımı pek tabi uygun olur. Dışkı için ise öncelikle varsa ve tüketiyorsa brokoli, taze kekik ya da 1 dilim elma sunup dışkıyı gözlemleyiniz.

Yuceneron

Yeni Üye
Size geçmiş olsun öncelikle. Bu dişi kuşun bir eşi var mıydı? kuluçka evresinde yapabildikleri bir dışkı gibi. Eğer o evrede değil ise sindirimsel problemler yaşayan bir kuşunuz var. Verilen depomin yem premikslerindendir. Kullanımı pek tabi uygun olur. Dışkı için ise öncelikle varsa ve tüketiyorsa brokoli, taze kekik ya da 1 dilim elma sunup dışkıyı gözlemleyiniz.
Evet kuşlar yumurtada hatta eşi kuluçka döneminde ben bu sevdaya yeni başlayınca korktum bir hastalık olmasın diye yarın mutlaka ilk bulabilecegim besin elma hemen deneyeceğim yardımınız için tskler