Ahmet Bektaş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan erathorn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erathorn

iyikus.com Üyesi
Herkese merhaba,
  1. Ad-Soyad: Ahmet Bektaş
  2. Yaş: 33
  3. Mesleğiniz: Hukuk
  4. Yaşadığınız Bölge: İstanbul
  5. Beslediğiniz Türler: Cennet papağanı
  6. Kuş Sayınız: İki (2)
  7. Diğer bahsetmek istedikleriniz:
Kuşlarımın bakımı ile ilgili araştırma yaparken denk geldim forumunuza, güzel bir ortam olduğunu görünce ve buradaki işinin ehli kuş sahiplerinin bilgilerine ihtiyacım olacağını da düşünerek üye olmak istedim. Ekim ayının başında dünyaya gelen iki kardeş cennet papağanını sahiplendim dün. Şu anda minikler, yeni evlerine ve kafeslerine alışmalarını, hayvan aşığı oğlum ve kızımla birlikte bekliyoruz. İnşallah bu forumu daha ziyade mutlulukları paylaşmak amacıyla kullanırım. Minik misafirlerimizin kendilerini ve yeni evlerini ekte görebilirsiniz.

Herkese selam eder, kuşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenizi dilerim...

Ekli dosyalar

• 1604760789603.jpg
    1604760789603.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 10
  • 1604760789599.jpg
    1604760789599.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 10
Aramıza hoş geldiniz. Temennim hep bu yönde olacak. Umarım kuşunuzun mutluluğunu ve bu güzel süreci bizlere aktarabilirseniz çok ama çok yararlı olacaktır. Çok beslenen bir tür olmasına rağmen aslında az bilinen kuşlar ülkemizde. Ek olarak zaman zaman, müsait olduğunuzda tecrübelerinizi aktarırsanız seviniriz.

Herkese merhaba,
  1. Ad-Soyad: Ahmet Bektaş
  2. Yaş: 33
  3. Mesleğiniz: Hukuk
  4. Yaşadığınız Bölge: İstanbul
  5. Beslediğiniz Türler: Cennet papağanı
  6. Kuş Sayınız: İki (2)
  7. Diğer bahsetmek istedikleriniz:
Kuşlarımın bakımı ile ilgili araştırma yaparken denk geldim forumunuza, güzel bir ortam olduğunu görünce ve buradaki işinin ehli kuş sahiplerinin bilgilerine ihtiyacım olacağını da düşünerek üye olmak istedim. Ekim ayının başında dünyaya gelen iki kardeş cennet papağanını sahiplendim dün. Şu anda minikler, yeni evlerine ve kafeslerine alışmalarını, hayvan aşığı oğlum ve kızımla birlikte bekliyoruz. İnşallah bu forumu daha ziyade mutlulukları paylaşmak amacıyla kullanırım. Minik misafirlerimizin kendilerini ve yeni evlerini ekte görebilirsiniz.

Herkese selam eder, kuşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirmenizi dilerim...
Tanıtım için teşekkür ederiz. Maşallah çok sevimliler "tüyleri kadar ömürleri olsun" inşallah. Kuşlarınızla uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim.