Aile Büyüyor

Muratsani

Yönetici
Moderatör
Köpek, kedi, kuş derken aile büyüyor... Bahçeye tavuk alma gibi bir planım vardı erteledim onu mecburen:sleep:

Dünya, hatırlarsanız parmağı kan toplamıştı, birçok veterinere girmiştim. En sonun da parmağını kesmek zorunda kalmıştık. Onun son durumu...

Aşğıdakiler de diğer belalılarım:eek:

Son düzenleme:
Abi maşallah hayvanat bahçesini kurmuşsun. Kedi, köpek, kuş ne ararsan var. İleride tavuk da alırsan artık tamam.
O kedicikler de çok tatlı ya. Özellikle o bacağına tırmanan aşırı sevimli. Sıkıvercen, mıncıklayacaksın hepsini.
Yalnız abi köpeğine hayran kaldım. Çok güzel eğitmişsin. Sen “Ye” dediğinde yiyor ya ilk tesadüf mü diye düşündüm de sonradan anladım eğitildiğini. Maşallah.
Üretimhanende de her folluk dolu maşallah. Sağlıklı yavrular çıksın inşallah.
Hocam bir de senin ev kaç metrekare? Bu kadar hayvan eve nasıl sığmayı başarıyorsunuz?

Son düzenleme:
Toplu tırmanma seansı yaşıyoruz hergün, bazen ikili bazen 3 lü :) Hepsi ayrı tatlı...

Teşekkür ederim. Çok akıllı ve duyguludur benim evlat, saldır dediğimde de saldırır fena :p

İnşallah Kaan eyvallah :) Bakalım ne kadarı can bulacak... Kuşlar tek bi odam da, gerisi bahçem de :)

Tavuklar gelince onlar da bahçeye... Bakalım hayırlısı :)

Köpek, kedi, kuş derken aile büyüyor... Bahçeye tavuk alma gibi bir planım vardı erteledim onu mecburen:sleep:

Dünya, hatırlarsanız parmağı kan toplamıştı, birçok veterinere girmiştim. En sonun da parmağını kesmek zorunda kalmıştık. Onun son durumu...

Aşğıdakiler de diğer belalılarım:eek:

Maşallah hepsine, hepsi birbirinden tatlı şu siyah kedin de ayrı bi tatlıı

Sezon iyi başlamış sende maşallah. Çoğu da dolu görünüyor.
Diğer canlarda harikalar. Eğitiminizi beğendim :) Başka köpek olsa o eti çoktaaan mideye atmıştı elinize alır almaz.

Sezon iyi başlamış sende maşallah. Çoğu da dolu görünüyor.
Diğer canlarda harikalar. Eğitiminizi beğendim :) Başka köpek olsa o eti çoktaaan mideye atmıştı elinize alır almaz.
Valla hocam hiç kontrol etmedim kasten bu defa. Bakalım, az kaldı...İnşallah bıcır bıcır yavrular gelir:)

Teşekkür ederim. Yemek yeme kontrolü benim için çok mühim bir durum, birçok durumun temeli olarak düşünüyorum eğitim de. Teşekkürler:)

Her biri bal tanesi valla:love: