Akhâtun ve Gölge beyin yavruları yeme düştü 😊 (S.E)

Bu büyük kapılı kafesleri kullanıyorum bende ancak son aldıklarım çok kötü çıktı. Sizdekiler gibi paslanırcasına lekeleniyorlar. Sözde galvanizliler :(

Yeni bir konu hazırlayıp bebeklerin gelişimini ve beslenmeye geçişlerini anlatan bir konu hazırlamak ister misiniz?
Genelde aspur, japon darısı, dal darı ağırlıklı bir geçiş yapıyoruz biliyorsunuz. Sürecinizi de ilk kez uygulamadığınızı düşünerekten bunu söyledim. Bir konuda deneyiminizi sunmanız güzel olur diye düşünüyorum.

Yeni bir konu hazırlayıp bebeklerin gelişimini ve beslenmeye geçişlerini anlatan bir konu hazırlamak ister misiniz?
Genelde aspur, japon darısı, dal darı ağırlıklı bir geçiş yapıyoruz biliyorsunuz. Sürecinizi de ilk kez uygulamadığınızı düşünerekten bunu söyledim. Bir konuda deneyiminizi sunmanız güzel olur diye düşünüyorum.
Memnuniyet duyarım hocam. Evet genelde yavruları aspur dal darı tarzında yeme düşürüyoruz ama ben normal yem ile başlıyorum genelde aspuru anaçlara ayrı bir yemlikte sunuyorum yavru zamanında. Bir çalışma yapıp konuyu hazırlarım inşâAllah

Arkadaşlar hayırlı geceler 😊
Yavrularımız yeme düştüler artık yine bir birinden güzel yavrular verdiler bizlere bu kuluçkada da 😊

Ekli dosyayı görüntüle 27938
Ekli dosyayı görüntüle 27939
MaşâAllah canlara 🤲🏻😊
Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce bu yavruları paylaşmıştım buradan yemlik üstünde duran yavrumun kendi yavruları oldu 🥰 kendisi gibi güzel bir bebe verdi bize MaşâAllahlari eksik etmeyin 🙂
Yavrunun babası da Saruhân 🙂

Aynen öyle hocam önünde durmak ne mümkün. Bebek MaşâAllah çok güzel geldi diğer iki kardeşi gayet iyiler, sağolun teşekkür ederim. Bu dişinin kız kardeşi de bende şuan onun da bebekleri gayet güzel paylaşırım ileride 🙂
ne çok aileden birey bırakmışsınız hocam. Kontrolü zor oluyor öyle sanki