Arıyorum Albino Sultan papağanı arıyorum. / Kocaeli-istanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birdpimp

iyikus.com Üyesi
KOCAELİ-İSTANBUL VE ÇEVRESİNDE YAVRU LUTİNO İLE TAKAS VEYA PAZARLIK EDİLEBİLECEK ÜRETİM AMAÇLI ALBİNO SULTAN PAPAĞANI ARIYORUM.
AMATÖR ÜRETİCİYİM KAN DEĞİŞİMİ VE FARKLI MUTASYONLAR PEŞİNDEYİM.

email: [email protected]
GSM: 5529454639

birdpimp

iyikus.com Üyesi
Hocam teklif aldığım kuşlar bunlar daha önce yavru verdiğini söylüyorlar fikirlerinize açığım

Hosmanoglu

iyikus.com Üyesi
Bunlar kuyruktan renk mutasyonuna uğramış sanki. Bu ne hal. Aman ha bedava verse bile ben düzeltirim diye düşünüp de alma. Çok bakımsızlar.

Akifcik

Veteran
Genel olarak biz Türk İnsanında böyle düşünce yapısı var; Kuşların bakımına 100₺ masraf yapıp pahalı satacağıma, bakım masrafı yapmadan kuşu 50₺ ucuza satarım elimde kalmaz. Bu benim Kütahya içi Kuş Facebook gruplarında hep böyle mesela.
Yüksek ihtimalle ben 4 yavruyu sahiplendirdiğimde masrafımın yarısını ancak karşılayacak. Ama önemli değil, ben bu işi hobi için yapıyorum, ve en önemlisi vicdanım rahat:)

Son düzenleme:

birdpimp

iyikus.com Üyesi
3 yavru lutino üzerine 800 tl istiyorlar. Daha önce yavru vermiş. Ben de üretim amaçlı alıyorum. Resimde yuvalık kenarında görünce üreme döneminde temizlikten geri kalmıştır ben iyi bakımla düzeltirim diye düşündüm. Bir teklif daha var henüz yavru ama onunki videolu onu akşama atarım

Benzersiz

Forum Sakini
3 yavru lutino üzerine 800 tl istiyorlar. Daha önce yavru vermiş. Ben de üretim amaçlı alıyorum. Resimde yuvalık kenarında görünce üreme döneminde temizlikten geri kalmıştır ben iyi bakımla düzeltirim diye düşündüm. Bir teklif daha var henüz yavru ama onunki videolu onu akşama atarım
Bebce burdan almayın çok bakımsız
Zaten büyük ihtimalle kuşları size kitlemeye çalışıyor

TheDante

iyikus.com Üyesi

Bu takım için çok fazla.Vicdani olarak yaklaşmış olabilirsiniz bu hayvanlara alırım güzelde bakım yapar düzeltirim diye ama üretimde yapıyormuşsunuz risk almayın .Şöyle duvarı tabanı batık bir yerden kuş sokmayın evinize.

Zaman açısından nasıl durumunuz bilmiyorum ama temiz bir yerden yavrudan alma şansınız var ise daha sağlıklı olur.Birde işin şu boyutu var çok ekstrem bir durumda kalmadıktan sonra verimli sağlıklı kuşlarını kimse elden çıkartmaz.Hadi diyelim bu vatandaşta kan değişikliği olsun diye elden çıkartıyor bu bakımdaki kuş alınmaz.

Benimde sizinkine benzer bir arayışım oldu hali ile bulamadım gittim kuşlarını bildiğim bir üreticiden ön sipariş verdim resmen.

MecHuLBeY

Forum Sakini
Ya ben sunu hic bir zaman anlamis degilim niye kendi takimini kurmak var iken hazır takım alınır zaten adam alaca kadar kulucka almıstır :) kondisyonlu bir kuş daha iyi olacaktır

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...