Altcoin & Bitcoin

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Altcoin & Bitcoin
Dönemin ve geleceğin standardı haline geleceğini düşündüğüm bu evrene dahil olan kullanıcılarımız vardır diye düşünüyorum. Çok abartıya kaçmadan, tavsiyeler, duyumlar ve yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz yatırımları duymak isterim.

Şu sıralar yeni yeni denemeler yapıyorum :alien:
Keyifli forumlar, bol kazançlar
:m4:

Altcoin & Bitcoin
Dönemin ve geleceğin standardı haline geleceğini düşündüğüm bu evrene dahil olan kullanıcılarımız vardır diye düşünüyorum. Çok abartıya kaçmadan, tavsiyeler, duyumlar ve yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz yatırımları duymak isterim.

Şu sıralar yeni yeni denemeler yapıyorum :alien:
Keyifli forumlar, bol kazançlar
:m4:
200 tl gibi sembolik bir rakamla, sadece takip edeyim ileride hayatin gercegi olur diye baslamistim.
Ani cikis ve inislerde alim satim talimati ile (adina olta diyorlar) ayni alt coinde adet cogaltmaya calisiyorum. Coin sayisinda %25 civari artida, ama coinin fiyati dustugu icin %35 civari eksideyim ??

200 tl çerez gibi olmuştur :D
Başlayarak iyi yapmışsınız. Zamanla değerlenecektir diye düşünüyorum. Bende 200*10 bütçe ile başladım. İlk 4. günümde ortalama hatta düşük bir yükselmeyle 150 civarı bıraktı. Al boz uyguladığım için küçük bütçemi toparlamaya çalışıyorum şu aralar

Daha önce RVN kazmayı denedim ama getirisi düşük diye bıraktım. Düşük bütçesi olanlar ilgilenebilir ama.

Mexc borsasından Pit Token alınabilir. Gate.io borsasında işlem hacmi olarak Eth Bitcoin'i geçerek en fazla işlem hacmine sahip bir coin.

NFT'ye de bakılabilir lakin kısa vadede kâr etmek mümkün değil. İllaki girecekseniz min. 600-1000 arası...

Hiçbiri YTD!