Anac kus

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ferda
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ferda

iyikus.com Üyesi
Merhabalar bugn sbah hiç birseyi olmayan yavrularını besleyen Anac sultan papagnim oldu follukda öylece yatakalms gözümden hyla gtmiyor baba fakat 3 yavru henüz 2 4 6 günlükler anne bakıyor zorlanirmi oda üzgün görünüyor yoksa ek gıda veriymmi yardim amaçlı anneye el besleme yapsam olurmu yavrulara?

Eğer baba hastalıktan dolayı öldüyse dişi kuşa bi baktırmanız gerek onu da kaybedebilirsiniz :(.
Anne zorlanabilir, sizin yerinizde olsam yavrulara a21 mama alıp takviye verirdim en azından. Anne için zaten yavruları olduğundan ara sıra yumurta maması yapmanız gerek. Çok üzüldüm umarım anneye ve yavrulara bişey olmaz :(.

Oyla 0
Eğer baba hastalıktan dolayı öldüyse dişi kuşa bi baktırmanız gerek onu da kaybedebilirsiniz :(.
Anne zorlanabilir, sizin yerinizde olsam yavrulara a21 mama alıp takviye verirdim en azından. Anne için zaten yavruları olduğundan ara sıra yumurta maması yapmanız gerek. Çok üzüldüm umarım anneye ve yavrulara bişey olmaz :(.
Hiç birseyi yoktu anaçlar kendi yavrularımdı akşam yuvaligin icinde olmuş ama konu acalı 1 ayı geçti yavrularımizyavrularımizın büyüdü sağlıkla şükür annede iyi durumda tesekkr ederm

Oyla 0