Ani Titreme

Mustafa Coşkun

iyikus.com Üyesi
(Konuyu yanlış seçmişim kuşum Sultan papağanı)
Selam arkadaşlar. Başlıkta da gördüğünüz gibi kuşumda ani bir titreme oluyor. Gün ışığında gayet normal iken hafif aydınlık bir odada bu şekilde ani titremeleri oluyor. Oda soğuk değil fakat nedenini anlayamadım. Bir de sizlere danışmak istedim. Örnek: İnsan uykuya tam dalacakken silkelenmesi gibi.

Son düzenleme:
Kuşunuzun bu hareketini yaparken kısa bir videosunu bizimle paylaşabilir misiniz.

Oda ısınızı da belirtin lütfen.

Oda değişimi mi yapıyorsunuz kuşunuza?

Oyla 0
Kuşunuzun bu hareketini yaparken kısa bir videosunu bizimle paylaşabilir misiniz.

Oda ısınızı da belirtin lütfen.

Oda değişimi mi yapıyorsunuz kuşunuza?
Video burada. Oda sıcaklığı 25 derece ideal sıcaklıkta. Oda sıcaklığı kaynaklı değil gibi. Sadece az ışık varken bu hareketi yapıyor.
Evet oda değiştiriyor.

Oyla 0
Video burada. Oda sıcaklığı 25 derece ideal sıcaklıkta. Oda sıcaklığı kaynaklı değil gibi. Sadece az ışık varken bu hareketi yapıyor.
Evet oda değiştiriyor.
Oda değiştirmeyin mümkünse. Sıcaklık iyi. Az ışıkta ani hareketlerden ürkerler. Oda değiştirmek onları strese sokar.

Oyla 0
Hani bizlere de olur ya, bazen bilmediğimiz sesler ya da hareketler işitip gördüğümüz de hafif irkilmeler. Ona benzettim açıkçası.

Karanlıkta emin olamadığı ses ve hareketlerden ürkme durumu normaldir. Hele hele oda farklılığında.

Oyla 0