Ankara Kavaklıdere Veteriner Kliniği

kriptocuk

iyikus.com Üyesi
Kavaklıdere Veteriner Kliniği

Adres: Öveçler, Kabil Cd. No:45, 06460, Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 440 10 50

Kavaklıdere veteriner kliniğinde Ümit bey işinde çok başarılı bir kanatlı uzmanı. Kliniğinde yoğun bakım üniteleri mevcut hasta kuşlarınızı gerekli durumlarda yatılı misafir edebiliyor. İlgisi alakası ve tecrübesi övgüyü hakediyor. Bizim kuşumuzla çok güzel ilgilendi. Kendisini ve kliniği gönülden tavsiye ediyorum.

Çok teşekkür ederim veteriner önerisi için. Ankara da bir kaç yer haricinde yeni bir yerin daha olması iyi oldu. Daha önce telefon görüşmesi yapmıştım ama oraya götürememiştim.

Çok teşekkür ederim veteriner önerisi için. Ankara da bir kaç yer haricinde yeni bir yerin daha olması iyi oldu. Daha önce telefon görüşmesi yapmıştım ama oraya götürememiştim.
Rica ederim bizim de kuşumuz vesilesiyle biraz sohbet etme imkanımız oldu Ümit bey ile sizlerle de paylaşmak istedim. Klinikte yoğun bakımda mis gibi bakılan 6-7 kuş vardı bizimkisi hariç. Çok itinalı ve özenli yaklaşıyor kendisi kuşlara. Umarım hiç hastalanmaz kuşlar ama ihtiyaç halinde uzman kim bilmekte fayda var.

Buraya ben de dün gittim memnun kaldım tedavi gören yatılı kuşlar vardı 😊bir de hekimin konuşan papağanları var ki giderken zor gittim çok komik ve tatlılardı😂