Arkadaşlar kuşum salmonellamı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maviş34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maviş34

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar dün burada birkaç kere konu açtım kuşumun ayağına kramp giriyor diye dün tekrar veterinere götürdüm baktı vitaminsizlik ayaklarında hiç güz yok dedi antibiyotik ve vitamin verdi beş gün boyunca suluguna iki damla vitamin iki damla antibiyotik kat ver dedi antibiyotik aldı apimix az önce gayet neşeli olan kuşum birden ayağı içine gitti ve bu sefer daha kötü şekilde boynu büküldü yan oldu ve kuyruğu 90 derece havaya kalktı 3,4 dakika sonra düzeldi şimdi ötüyor ama çok korkuyorum kaç veterinere götürdüm anlayan yok sizce ilacmı ahır geldi yoksa salmonella baslangıcımı

Buda dıskısı ve kendisi

Ekli dosyalar

• 635E41C4-8FC8-4E39-A053-9772EF95B8FD.jpeg
    635E41C4-8FC8-4E39-A053-9772EF95B8FD.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 12
  • FA6E4587-53FB-4E5A-8B54-ADFF77DE11FC.jpeg
    FA6E4587-53FB-4E5A-8B54-ADFF77DE11FC.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 13
Oyla 0
Dışkısı çok bozuk maalesef. Apimix bildiğim kadarıyla antibiyotik değil farklı arklı katkıları olan bir vitamin. Bakteriyel ve mantar enfeksiyonu olan bir dışkı gibi görünüyor ve verdiği ürün sadece vitamin ihtiyacını karşılar.

Oyla 0
Önerebileceğiniz bir şey varmı lütfen yardım edim küçücük can elimden gidiyor resmen

Oyla 0
Ayaklarındaki güçsüzlük için devit 3tavsiye edeceğim.10gün sabah akşam bir damla ağızdan.Dışkı için ise doğanay arkadaşımın dediği ilaç o temin edilemezse sulptamezetin gerekir.Şuan için bunları bulana kadar elektrolit girebilirsiniz

Oyla 0
Hepinize çok teşekkür ederim bir tane veteriner hekimler görüştüm verdiği laflar kusa ağır gelmiş dıskıdanda belli dedi az önce kuşum üst üste uçtu kafesine kondu birkaç saniye denge sağlayamadı öne arkaya doğru gitti geldi basını yukarı kaldırdı sonra kendine geldi şimdi tekrardan ötüyor gösterdiğim veteriner hekim dıskıda iç parazit var dedi

Oyla 0
Hepinize çok teşekkür ederim bir tane veteriner hekimler görüştüm verdiği laflar kusa ağır gelmiş dıskıdanda belli dedi az önce kuşum üst üste uçtu kafesine kondu birkaç saniye denge sağlayamadı öne arkaya doğru gitti geldi basını yukarı kaldırdı sonra kendine geldi şimdi tekrardan ötüyor gösterdiğim veteriner hekim dıskıda iç parazit var dedi
Düşündüğümüz şeylermiş genel olarak.İlaç tavsiyesi yaptı mı peki

Oyla 0
Veterinerin belirttiği orana dikkat ederek kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun

Oyla 0