Artık iyice kötüleşti

aysenurk

Forum Sakini
Nolur yardım edin Paşa eve geldiğimde kanadı bir garip olmuştu şu an garip bir kafa hareketi yapıyor hiç uçmuyor her yere çarpıyor uçarsa hareket asla etmiyor yerinden ayağı bazen hsreketsiz kalıyor dengede dahi duramıyor videosunu ekliyorum

Hobici

Forum Sakini
Buydu galiba bu konuysa orada videoyu ve durumu paylaşırsanız konu bütünlüğü açısında daha iyi olabilir. Birde yemesi içmesi nasıl paylaşabilirmisiniz...

aysenurk

Forum Sakini
Buydu galiba bu konuysa orada videoyu ve durumu paylaşırsanız konu bütünlüğü açısında daha iyi olabilir. Birde yemesi içmesi nasıl paylaşabilirmisiniz...
Çok bir şey yememişti biraz önce elle besleme yaptım videoyu da yükledim yukarıda. Dokunuyorum, seviyorum kaçmıyor. Asla sevmez dokundurmayı. Topallıyor, kanadı yamuktu odaya girdiğimde. Dokununca çığlık atıyor. Kafasını ileri geri hareket ettiriyor, uçarken her yere ama her yere çarpıyor. Son uçuruşumda biraz daha normaldi ama. Şu an yemini yiyor dışkısını da paylaşacağım birazdan

Hobici

Forum Sakini
@aysenurk Hanım geçmiş olsun...

Bunları linkteki konunuzda ayrıntılı bir şekilde paylaşırsanız daha iyi olabilir. Hatta hangi ilaçları ne kadar kullanmıştınız. Çünkü Hocalar konuya bakarken geçmiş mesajlarada bakabilsinler. Hatta hangi ilacı ne kadar süre kullandınız yazarsanız özet geçerseniz çok daha iyi olur. Muhabbet kuşunuzda şok gibi bir durum var gibi sinir sistemini etkiyen. Bu şekilde detaylı yazın lütfen daha kolay anlaşılabilinir ve Hocalar daha çabuk yardımcı olabilirler. Elinizde varsa kekik veya yeşilçay demleyip veriniz rahatlatacaktır...