Atmaca saldırdı

firatfirat

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar balkonumuzda kumru yuva yapmıştı Atmaca saldırdı zorla yakaladık sizce yapabileceğim bişe var mı? İlla veteriner mi bulmalıyım biraz acele cvp verirmisiniz? IMG_20210306_145253.jpg

Yarasını batikonla temizleyip, furacin gibi antibiyotikli kremle işlemi gerçekleştirebilirsiniz, eğer organlara inen bir açık yara sözkonusu değilse.

Belediyeyi arayıp durumu izah edebilirsiniz ya da. Kedi ve köpekler için ücretsiz tedavi gerçekleştiriyorlar ama kuşlar için emin değilim.

Oyla 0
Yarasını batikonla temizleyip, furacin gibi antibiyotikli kremle işlemi gerçekleştirebilirsiniz, eğer organlara inen bir açık yara sözkonusu değilse.

Belediyeyi arayıp durumu izah edebilirsiniz ya da. Kedi ve köpekler için ücretsiz tedavi gerçekleştiriyorlar ama kuşlar için emin değilim.
Bursada yaşıyorum ben belediye veterineri kuşlarıda ücretsiz tedavi ediyor .
Umarım sizde veterinere götürebilmişsinizdir..

Oyla 0
Arkadaşlar ilk yakaladığımda yuvasına bıraktım veterinerle gorustum sonra uçarak kaçtı bidaha da geri gelmedi yavrulariyla erkeği ilgilenmeye başladı insallah erkeği yavrulara bakabilir diğeride gelirse hemen yakalayıp goturcem veterinere

Oyla 0