Avi-Smart Breed Plus Pro

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VBZE433
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

VBZE433

Uzman Yetiştirici
Bu ürünü profesyonel bir üreticinin kullandığını ve yavru bakan muhabbet kuşlarının kafesinde daimi bulundurduğunu gördüm ancak Türkiye'de satılmıyor sanıyorum. Alan kullanan var mı? Muadili bir ürün yada uygulama tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler.

Merhaba, onların kullandığı ama bizlerde olmayan o kadar çok ürün var ki :D
Ben denk gelmedim satış sitelerinde ama aklımda. Benzer bir ürün bulabilirsem buradan yazarım.

Bu ürünü profesyonel bir üreticinin kullandığını ve yavru bakan muhabbet kuşlarının kafesinde daimi bulundurduğunu gördüm ancak Türkiye'de satılmıyor sanıyorum. Alan kullanan var mı? Muadili bir ürün yada uygulama tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler.

Merhaba. Kevin bore üretiyor ürünü. Türkiye’de küçük bir üretici aracılığını yapıp satıyordu. Güzel bir içeriği var tam bildiğimiz mama gibi değil daha çok tohum katkılı bir Ürün. Yabancı forum sitelerinde de gördüm bir kaç kez. O kadar çok ürün denedim ki birde bunu deneyeyim diyerek sordum. Korkunç bir fiyat söyledi :) şu anda büyük bir firmada değil. Orjinal fiyatıda Türkiye’de satıldığı fiyat değil, o yüzden gereksiz desek yeridir.