Ayak tutulması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Furkan86
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Furkan86

Yeni Üye
1.5 yaşında muhabbet kuşum var aniden gelen ayak ve kanat tutulması yaşıyordu 1 dakika sonra geçiyor ve ara ara kusmalarıda oluyordu. Dışkısı peçetete yeşilimsi bir renk bırakıyor veterinerler hiçbir çare olamadı anlamadılar vitamin verip geçtiler en son bir arkadaşın tavsiyesi ile 4 in 1 mix aldım colimix 10 gündür kanat ve ayak tutulması yaşamıyoruz şükür ama illet hastalık deniyor ara ara kullanmalımıyım ilacı dışkısı düzelmedi çünkü

Kullandığınız ilacın tedavi süresi max.7 gün. Antiibiyotik sınıfından ve özellikle el ayak tutulması, yeşil dışkı gibi rahatsızlıklara neden olan bakterileri öldürmek için geliştirilmiş bir ilaç.
.
Bu ilacı 7 gün kullandıysanız durdurmalısınız.
.
Probiyotik başlamalısınız, böylelikle ilacın barsakta öldürdüğü iyi bakterileri de geri kazandırmış olursunuz. İnsanlarda ki gibi mantık...
.
Röhnfried'i burda ki öneriyle aldım, memnunum. "Röhnfried Entrobac"
.
Dipnot: çok daha deneyimli arkadaşlar daha sağlıklı bilgi vereceklerdir.

Oyla 0
Kullandığınız ilacın tedavi süresi max.7 gün. Antiibiyotik sınıfından ve özellikle el ayak tutulması, yeşil dışkı gibi rahatsızlıklara neden olan bakterileri öldürmek için geliştirilmiş bir ilaç.
.
Bu ilacı 7 gün kullandıysanız durdurmalısınız.
.
Probiyotik başlamalısınız, böylelikle ilacın barsakta öldürdüğü iyi bakterileri de geri kazandırmış olursunuz. İnsanlarda ki gibi mantık...
.
Röhnfried'i burda ki öneriyle aldım, memnunum. "Röhnfried Entrobac"
.
Dipnot: çok daha deneyimli arkadaşlar daha sağlıklı bilgi vereceklerdir

Oyla 0
Peki tekrar etme durumu olabilirim 3 hafta sonra bir daha kullanılmalı e coli vb yumurtaları içeride olabilir diye

Oyla 0
Bazı ürünler yeterli gelmediğinde ya da tekrar ediyorsa, tam etken maddeyi ya da sorunu iyileştirecek ürünü içermiyor olabilir yahut kuşunuz bağışıklık kazanmış olabilir. Bu tip durumlarda aynı ürünün düzenli kullanımı işe yaramaz ama deneyebilirsiniz

Oyla 0