Muhabbet Kuşları Aylık Program Hakkında

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar merhaba benim tek muhabbet kuşum var.Onun için kendim bir program hazırladım.Sizinle paylaşayım lakin sizin oluşturduğunuz programlar eğer benimkinden iyi olursa hemen uygularım.Yani önerilerinize açığım.
resim_2020-12-12_102833.png

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Doğal iyi fermente bir sirke kullanılabilir. Onun haricinde gerekli bir ürün değildir. Limon ise olmasa da olur çünkü kuşların üretebildiği enden vitaminlerden bir tanesidir C. Yoğun ihtiyaçları yoktur.
Aminosol ortalama bir ürün ancak ek olarak + multivit kullanılabilir. Örneğin Gervit-w gibi. Bunun haricinde diğer oranlar iyi gibi görünüyor.

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Doğal iyi fermente bir sirke kullanılabilir. Onun haricinde gerekli bir ürün değildir. Limon ise olmasa da olur çünkü kuşların üretebildiği enden vitaminlerden bir tanesidir C. Yoğun ihtiyaçları yoktur.
Aminosol ortalama bir ürün ancak ek olarak + multivit kullanılabilir. Örneğin Gervit-w gibi. Bunun haricinde diğer oranlar iyi gibi görünüyor.
o zaman suyuna limon katmak yerine daha çok sebze ve meyveye ağırlık vereyim ki temiz su içsin

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
siz bir program hazırlamak isteseniz nasıl yaparsınız marka belirtmenize gerek yok gervvit yerine multivitamin yazatsınız

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi