Bayram müjdesi olsun ♥️😍

Kullanıcı Değerlendirmesi
4.00 Oylama

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Açıkçası ben yumurtanın da önüne geçmek istiyorum yani bu durumda bir 10 gün kadar sürüye ihtiyaç var peki ara ara dişiyi ayirsam nasıl olur ise yarar mı? Ayırmadan kast ettiğim sabahtan akşama kadar ayrı tutmaktan bahsediyorum
erkek kuş besliyorsa bebekleri iyi dişi ayrılabilir hocam. Ara ara da olabilir tabi ama yine yuvaya koşacaktır :(

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
erkek kuş besliyorsa bebekleri iyi dişi ayrılabilir hocam. Ara ara da olabilir tabi ama yine yuvaya koşacaktır :(
Dişi yi dün ayırdım Sabah yavruları kontrol ettim besliyor bu şekilde en doğrusu sanırım en büyük yavru 27 günlük oldu hızlandırılmış yeme düşürme tarifesi uygulayacağım yavrular zarar görmeden bu kulukcadayi sonlandırmak istiyorum 🙂
Yavruların son hâllerini de ekliyorum

melisatk

Forum Sakini
Dişi yi dün ayırdım Sabah yavruları kontrol ettim besliyor bu şekilde en doğrusu sanırım en büyük yavru 27 günlük oldu hızlandırılmış yeme düşürme tarifesi uygulayacağım yavrular zarar görmeden bu kulukcadayi sonlandırmak istiyorum 🙂
Yavruların son hâllerini de ekliyorum
Maşallah hocam çok tatlılar sağlıkla büyürler inşallah 😍🥰

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Maşallah hocam çok tatlılar sağlıkla büyürler inşallah 😍🥰
Çok teşekkür ederim 🙏 Melisacim 😍 yeme düşürmek için aldım yuvaliktan 3 tanesini çok korkaklar ama benden kacamazlar☺️
Küçük kızım bile yeme düşürmek için dal darıyi gagalarına doğru götürüyor 😃 tembelliğe yer yok babanın gazabına uğramadan bu işinden üstesinden geleyim istiyorum Allah'ın izniyle 😄 bu arada üremeye proglanmis gibiler dün yuvaligi çıkarttım ama nerdeyse ciflesiyorlardi yakaladım onları ve Hemen dişiyi ayırdım

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Biz yeme düştük 😍 bazıları hâlâ babadan medet umsada bu kulukcada bitti 😍

5 erkek bir dişi olmak üzere toplam 6 Yavru ile bu sefer zafiyet vermeden bitirdik şükür

Maşallah, çok güzel oldular. Artık sınırları belli kuşunuzun hocam, yeni bir zamanı geldi. Sarı yüz ne alemde?