Beaks (Beak's) Deluxe Karışık Muhabbet Yemi 1 kg

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zafer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zafer

Forum Sakini
Merhabalar, birkaç yerde önerildiğini gördüm fakat içerik oranını bilmiyorum.
Bu ürünü incelememiz güzel olur.
İçindekiler: Sarı darı, kızıl darı, ak darı, kanarya tohumu, keten tohum, siyah darı, yulaf, aspir, nijer tohumu.
Kutulu olanını kullandım. Taze ve temizdi. İçerik bakımından yetersiz sanırım. Benim kuşlar kanarya tohumuna bayılıyor.
Düzeltme:
İçindekilerin oranı yüksek ihtimalle %50 Sarı darı, ^%20 kızıl darı, ^%10 ak darı, %5 kanarya tohumu, keten tohum, siyah darı, yulaf, aspir, nijer tohumu.

10599310360626.jpg

Son düzenleme:
Beaks marka ismi çok cezbedici seçilmiş. Beğendiğim iyi marka isimlerinden (firma olarak söylemiyorum sadece ismi güzel).
Bir paket sarı darı ile başlıyorsa içerik olarak %50 sinin sarı darıdan ve diğerlerinin sırayla olduğunu söylüyor oluyor.
İçindekiler: %50 Sarı darı, ^%20 kızıl darı, ^%10 ak darı, %5 kanarya tohumu, keten tohum, siyah darı, yulaf, aspir, nijer tohumu.
oranları temsili yazdım :D genelde böyle olur :)

Beaks marka ismi çok cezbedici seçilmiş. Beğendiğim iyi marka isimlerinden (firma olarak söylemiyorum sadece ismi güzel).
Bir paket sarı darı ile başlıyorsa içerik olarak %50 sinin sarı darıdan ve diğerlerinin sırayla olduğunu söylüyor oluyor.
İçindekiler: %50 Sarı darı, ^%20 kızıl darı, ^%10 ak darı, %5 kanarya tohumu, keten tohum, siyah darı, yulaf, aspir, nijer tohumu.
oranları temsili yazdım :D genelde böyle olur :)
Ben kullanıyorum,oran olarak anlamam ama buna yakın gibi :)

Evet taze yem,tek başına bunu yemiyor ama siyah darının hatırına herhalde Versele’nin içine karıştırınca yiyor.Şu an pelet dahil üçünü karışık veriyorum.

Evet taze yem,tek başına bunu yemiyor ama siyah darının hatırına herhalde Versele’nin içine karıştırınca yiyor.Şu an pelet dahil üçünü karışık veriyorum.
Taze olmasına sevindim yem iyi gibi de görünüyor. Versele'nin yemlerini bende beğeniyorum. Peleti kullanmadım pek yorum yapamayacağım o yüzden. (İçsesim; bi benim ki yem seçmiyor galiba garibim ne koysam yiyiyor acaba ben kuş diye başka bi evcil mi aldım :unsure:)

Taze olmasına sevindim yem iyi gibi de görünüyor. Versele'nin yemlerini bende beğeniyorum. Peleti kullanmadım pek yorum yapamayacağım o yüzden. (İçsesim; bi benim ki yem seçmiyor galiba garibim ne koysam yiyiyor acaba ben kuş diye başka bi evcil mi aldım :unsure:)
Ne güzel işte keşke öyle olsa bizimkide :)

Yem güzel görünüyor ama benim ideal karışımıma pek uymuyor. Teşekkür ederim görsel için
Evet çok klasik çoğu yemde olan bir karışım.Versele harici sadece bunu bir tık daha sevdiği için iyi bir alternatif oldu bana.Bitince pelet+Benelux denemek istiyorum bakalım.Rica ederim.

Bu markanın sadece Anasonlu Kuş kumu / Grit ve Mineral Blok ürünlerini 2-3 yıl önce kullanmıştım. İlk defa yemini görüyorum. Ekonomik ve başlangıç seviyesi kuş yemi ayarında gibi geldi bana. Lakin oldukça temiz ve seçilmiş bir tohum yapısı var.

Daha fazla Aspur (~%35 gibi) olmasını tercih ederdim. Taze ise ve kuşlar da severse ilave aspur katılabilir başka tohumlar ile zenginleştirilebilir.