Ben bu kuşları nasıl salabilirim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enes153
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes153

Forum Sakini
Merhaba.2 adet sultan papağanım var.Erkek 2 yıldır bende dişiyi 5 ay önce petshop dan aldık.Bir kere kaldıklarından başka bir odada salmaya çalışdım.Erkek uçtu ve kondu sorun olmadı fakat dişi sağa sola çarptı burnunun üstünü vurdu.çok ufak kanadı.2 side ele alışık değil.Erkeği tünekle falan koyuyoruz.dişi bir yolunu bulup 2 kere kaçtı kafesden.Zar zor koyduk elimizle alarak.Hiç salınmamaları beni üzüyor.Sadece dişinin kafasında bir kelleşme var onun dışında bir sağlık sorunları yok salınmamaları sorun oluşturur mu sonuçta kanatlı hayvanlar eşi gelmeden önce erkeği hergün salıyorduk.

Merhaba, odada gerekli önlemler alınıp ara ara salmanızı öneririm. Tamamen hapis hayatı yaşamamalılar. Kelleşme için fotoğraf görmem gerel

Oyla 0
Ney vitaminle çözülebilir mı? Kellik için diyorsanız biraz zaman alir ama uzayabilir

Oyla 0
Evet.Kellik için gerwit w entrobac versela lega tüy için yem bt amin forte.aldım bunlar ile düzelir mi?

Oyla 0
uzun sürebilir ama evet o ürünler düzeltebilir. Ek olarak ara ara banyo ihtiyacını karşılamasına müsaade edin.

Oyla 0