Ben kimim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Elif G.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Elif G.

Yeni Üye
Merhabalar herkese,
Ben Elif , 22 yaşındayım, öğrenciyim, Ankara'da yaşıyorum. Küçüklüğümden beri kuşlara çok ayrı bi ilgim var, yaklaşık 10 yıl bize eşik eden geçen yaz kaybettiğimiz muhabbet kusu olan Şaşkın'ın ailesi olduk. Hala onu oldukça özlüyoruz fakat bir yandan da ona güzel bir yaşam verebildigimizi düşündüğümden içim rahat. Şu an hala kuşları çok seviyorum ve yeni bilgiler edinmek, diğer kus severlerle iletişimde olmak güzel olacak diye düşünüyorum :) Şu anda bir tane daha yavru muhabbet kuşu evlat edindik, umarım ona da uzun süre aile oluruz :)

Kuşunuzun kabarık olması yatmasindan dolayı mı yoksa her hangi bir sorun varmı
Kuşunuzun daha net resmini görebilirmiyiz dışkı resmini de aynı şekilde temiz peçete üzerinde olacak şekilde

Maalesef ilk aldığımızda da bu şekildeydi.. Zaman içerisinde biraz uzadilar fakat tekrar dökülüdüler bii süre sonra. Aslında bu konuda da bilgi almak istiyordum, sormanıza sevindim, teşekkür ederim. Ekliyorum hemen fotoğrafları.20221116_195403.jpgScreenshot_20221116-195201_Gallery.jpg

İsale yakın bir dışkı var
Kanat tüyleri çok düzensiz
Tüy hastalığı olabilir
Kusun gözleri kırmızı mi?
Bana kalırsa bu yetişkin bir dişi
Şuan ilenizde takviye bulunmuyor ise
Probiyotik (entrobac) gerwit ve BT -amin Forte
Temin ediniz
Dışkı için hocalarım gerekeni soylecektir
Yem olarak ne kullanıyorsunuz?

Aramıza hoş geldiniz. Kuşunuzla alakalı bir sorun için yeni konu açmanız gerekmektedir.
Maalesef tüzelmeyecek bir tüy hastalığı var kuşunuzun. Onu rahatlatmak için b kompleks vitamin ve aminoasit katkıları gerekiyor