Ben ve Canım Kızım Lila

ırmak34

Forum Sakini
Merhaba. Ben Irmak 23 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Hayvanlara olan aşkım küçük yaşlarımda başladı ve büyük bir aşkla devam ediyor. Kendimi bildim bileli hep muhabbet kuşlarımız oldu. Ailece kuşlara olan sevgimiz her zaman farklıydı. Ve şu an hayatıma enerji katan sevgili kızım Lilayla beraber güzel günler geçiriyoruz.
Lila, 24 Ekim 2020 tarihinde yumurtadan çıkan, 2 çift kuşumuzun 7 çocuklarından biri. Doğduğundan beri bizim ile beraber. Kızımız büyüyüp tek kalınca ona Mücahit adında yeşil bir muhabbet kuşu sahiplenmeye karar verdik. Kendisi eve geldiğinde henüz 4 aylıktı. Bizimle beraber 3 ay kaldı. Fakat mücahitimizi bundan 1 hafta önce kaybettik. Onu çok özlüyoruz. Şimdi kızım tek kaldığı için onunla daha çok ilgilenmeye ve daha çok gözlemlemeye başladık. Bütün can dostlarımıza Allah sağlık ve huzurlu bir ömür versin. Yem olarak vitakarf vitamin olarak röhnfried ve probiyotik olarak entrobac kullanıyorum. Burada bulunmaktan mutluyum. Bir soru sorduğum zaman direkt cevaplarını alabildiğim güzel bir platform. :m9:
Kızımla fotoğrafım

Ekli dosyalar

• 38806.jpg
    38806.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme: