Muhabbet Kuşları Benim için en iyi muhabbet kuşu yemi markaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan salih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
-garden mix.

garden mix tercih edilen bir kuş yemi markasıdır. Garden mix in çeşitli yemleri vardır:
-ballı
-yavru muhabbet kuşu
-yetişkin muhabbet kuşu
-vitaminli meyveli
garden mix in yem den farklı:
-kraker
-gaga taşı
-mama
-ödül krakeri gibi ürünleri de vardır. Ayrıca kızıştırıcı yemide vardır.

87519907-8AAE-4884-B2A1-5917E028F727.jpeg

Versele laga

versele laga nın çok çeşitli ürünleri vardır. bazıları şunlardır:
-yem
-vitamin
-mineral
- kuş kumu
- kalamar kemiği ve daha çok fazla ürünü vardır
AA09DF38-09A1-4B8B-8A73-7170367EBBF5.jpeg
vitakraft

vitakraft ın versele laga dan daha a ürünü vardır. Vitakraft ım ürünleri şunlardır:
-muhabbet kuşu yemi bazı diğer hayvanların yemi
-kuş kumu
-tünel ve oyuncaklar
vitakraft ta tercih edilen Bir markadır.
8D4A11F0-2F80-4E67-8C8A-76084ECFE447.jpeg
eğer yanlış bir şey yazdıysam lütfen düzeltin

Ben de Doğanay beye katılıyorum. Daha iyi yemler mevcut. Garden Mix’in sadece meyvesiz yani sade olan yemi kullanılmalıdır. Katkılı yemler kullanılmamalıdır.
Versela’nın da yemini beğenmiyorum. İçeriği yetersiz ve tohum kalitesi bana göre güzel değil.
Vitakraft’ı zaten direkt at çöpe. Vitakraft yem kullanan adam bu işten anlamıyordur. Eskiden vitakraft austuralyan vardı, çok kaliteliydi şimdi vitacraft berbat.

Ben de Doğanay beye katılıyorum. Daha iyi yemler mevcut. Garden Mix’in sadece meyvesiz yani sade olan yemi kullanılmalıdır. Katkılı yemler kullanılmamalıdır.
Versela’nın da yemini beğenmiyorum. İçeriği yetersiz ve tohum kalitesi bana göre güzel değil.
Vitakraft’ı zaten direkt at çöpe. Vitakraft yem kullanan adam bu işten anlamıyordur. Eskiden vitakraft austuralyan vardı, çok kaliteliydi şimdi vitacraft berbat.

Hocam iç sesim gibisin hhahah

Ufak paket olarak Garden mix sade,

Çuval yemlerden ise Bravo 302,
Versele Laga kullandığım en kaliteli yem diyebilirim. İçeriğinde aspır oranı zayıf sadece. Onu da ek olarak takviye ederseniz çok sağlam. Onun dışında Benelux karışım ve kalite açısından oldukça iyi. Fakat bana göre bir versele değil kalite olarak.

Onu al bunu karıştırla uğraşmak istemiyorum derseniz benelux %35 aspurlu karışımdan alabilirsiniz.

Versele Laga kullandığım en kaliteli yem diyebilirim. İçeriğinde aspır oranı zayıf sadece. Onu da ek olarak takviye ederseniz çok sağlam. Onun dışında Benelux karışım ve kalite açısından oldukça iyi. Fakat bana göre bir versele değil kalite olarak.

Onu al bunu karıştırla uğraşmak istemiyorum derseniz benelux %35 aspurlu karışımdan alabilirsiniz.
versela yemi beğenmenizdeki etkenler nedir acaba? sizin yem taze mi?

Bahsedilen garden mix sade yem bu mudur?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210131-214624.png
    Screenshot_20210131-214624.png
    620.2 KB · Görüntüleme: 10
Konu için teşekkür ederim ancak bu üç markayı da ben tercih etmiyorum. Çok daha iyi markalar mevcut. Bu nedenle konu başlığını kişiselleştirdim.
Hocam bana vitakraft kullanıyorum diye size sorduğumda güzem yem demiştiniz ?
Ozaman en iyisini önerirmisiniz yem hem kum hepsi aynı marka olursa sevinirim

Hocam bana vitakraft kullanıyorum diye size sorduğumda güzem yem demiştiniz ?
Ozaman en iyisini önerirmisiniz yem hem kum hepsi aynı marka olursa sevinirim
Karıştırıyor olabilir misiniz? Vitakraft pek önermem çünku. İçeriği gelistirilirse kullanılabilir demisimdir bir ihtimalle