Bir dizi & Bir film Tavsiyesi ;)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umit.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umit.

Yönetici
Moderatör
Evet arkadaşlar son zamanlarda izlediğim ve hoşuma giden bir dizi ve bir film önerisi yapıcam sizlere. İki tavsiyemde yerli yapım...

akinci.jpg

Dizimizle başlıyalım. Akıncı dizisi gerek konusu, gerek çekim kalitesi, gerekse aksiyon sahneleri olsun gerçekten çok kaliteli bir dizi. Ben severek izliyorum. Şuana kadar yanlış hatırlamıyorsam 6 bölüm oynadı yani hiç izlememiş olanlar çok birşey kaçırmış değilsiniz. Hatta şanslısınız sizin yerinizde olup 6 bölümü peş peşe izlemek isterdim :)

Hurkus-Goklerdeki-Kahraman.jpg

Gelelim filmimize. Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filmi; adından da anlaşılacağı üzere Türk havacılık efsanesi Vecihi Hürkuş'un hayatını konu alıyor. Tabi hemen aklınıza yeşilçamdaki vecihi gelmesin :) Vecihi Hürkuş hayatı savaşlarla ve milli mücadeleyle geçmiş gerçek bir kahraman ;)

Şu sıralar severek bitirmeye çalıştığım dizi outlander. Filmlerle pek aram yok lakin dün izlediğim space sweepers önereyim :)

After life dizisini yeni bitirdim severek önerebilirim hem duygusal hem komedi ve bölümleri çok kısa olduğu için baymıyor :)

Ekli dosyalar

• BAE90DB5-94D1-4E9C-B015-CD78CDE78B46.jpeg
    BAE90DB5-94D1-4E9C-B015-CD78CDE78B46.jpeg
    49.3 KB · Görüntüleme: 6
kool&the gang ve earth,wind&fire ‘ın şarkılarıyla taçlanmış muhteşem bir film

Ekli dosyalar

• B879C79B-52B9-4548-A5CC-011F7A5108FA.jpeg
    B879C79B-52B9-4548-A5CC-011F7A5108FA.jpeg
    87.6 KB · Görüntüleme: 5
Varis (çöl çiçeği) gerçek yaşamdan alıntı bir film. Dizi olarakta Black mirror belgesel de önereyim hatta ahtapottan öğrendiklerim / The cult of the family daha fazla tavsiye isterseniz de önerebilirim :)