Bir Site Önerisi

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Merhaba arkadaşlar size benim çoğu konusunu okuduğum bir siteyi önermek istiyorum belki bazılarınız bu siteyi biliyordur.
Sitenin adı p***ga*ok**u.
Peki bu sitede ne anlatılıyor? Sitenin içerisinde birçok konu mevcut temizlik, beslenme, eğitim,kuşlarımızın psikolojik-fiziksel rahatsızlıkları, temel bilgiler, karekter farklılıkları ve daha neler neler... oyun alanından tutun tuvalet eğitimine kadar herşey var diyebilirim. Bu site özellikle büyük ve ara papağanlar üzerine kurulmuş. Ben bu siteyi çok sevdim ve bu yüzden size de önermek istedim.Umarım sizde seversiniz :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba melike, bu site daha önce radarıma girmişti. Kıymetli bilgiler mevcut elbette ama site kuralları gereği türk kuş sitelerinin tanıtımı yasak. Bu kuralı genelde her forum uygular ve onlarda bizim linklerimizi istemezler :(
Bu nedenle linki sildim ama isteyen olursa seninle iletişime geçebilirler özelden .

Melike Gül 

Yönetici
Moderatör
Merhaba melike, bu site daha önce radarıma girmişti. Kıymetli bilgiler mevcut elbette ama site kuralları gereği türk kuş sitelerinin tanıtımı yasak. Bu kuralı genelde her forum uygular ve onlarda bizim linklerimizi istemezler :(
Bu nedenle linki sildim ama isteyen olursa seninle iletişime geçebilirler özelden .
Hmm anladım. Böyle bir kuralın olduğunu bilmiyordum Bilseydim bu konuyu hiç açmazdım isterseniz konuyu full silebilirsiniz.