iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Boncuklu, Ahşap Salıncak Yapımı

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,723
Çözümler
33
Tepki puanı
10,375
Yaş
29
Konum
Ankara
Boncuklu, Ahşap Salıncak Yapımı
Evcil ürün satan yerlerde bir çok benzer ürüne denk gelebilirsiniz lakin her zaman istediğimiz gibi olmayabilirler ve fiyatları kullanılan malzemeye göre gereksiz pahalı olabilir. Bu konuda sizlere minnoşların beğeneceği bir salıncak tasarımı yapacağız.

Kullanılan Malzemeler:
  • Üzüm asmasının bir parçası. Kurutulmuş olması gerekiyor (Dilerseniz başka bir ağaçtan da kullanabilirsiniz. Dut, kayısı gibi).
  • Bir matkap ya da başka bir delici malzeme
  • Boncuklar
  • Tel Alüminyum veya metal paslanmaz
Nasıl Yapılır?
Kurutulmuş ahşap kısmına telin geçebileceği kadar delik açın ve ardından salıncağın boyutunu ayarlayın. Bu hazırlık bittikten sonra boncukları tele geçirin ve son olarak ahşap kısma açtığınız deliklerden geçirip ucunu kıvırın. Zor kıvrılan bir tel kullanıyorsanız eğer farklı bir malzemeden yardım alabilirsiniz.

Not: Alüminyum muhabbet kuşları için güvenlidir. Bununla birlikte birçok tel, dayanıklılık nedenleriyle anodize edilmiştir veya tehlikeli bir kaplama ile kaplanmıştır. Bu muhabbet için toksiktir ve kuşlarınıza zarar verebilir.
Alüminyum tel kullanmayı seçtiyseniz, eloksal olmadığından emin olmak için ambalajı kontrol edin ya da satın aldığınız yere sorun.​
27942795279627972798
 
Üst Alt