Breedmax takviye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kubilay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kubilay

iyikus.com Üyesi
Bissürü konu araştırdım ve piyasadaki ürünlerin içeriklerine baktım. Başta verselaga ve gerwit geliyo. Verse-laganın bütün içeriklerine baktım. Ürünlerinin hepsi aynı içeriğe sahip. Vitaminlerin hepsinin arasında olsa olsa %5 %10 fark var. Pek tercih etmem ürünlerini sadece calci-lux ve ferti-vit. Gerwit için konuşmak gerekirse pek içreği yok internette. Ama aşşa yukarı ferti-vit ile aynı oldunu düşünüyom. Breedmax içeriğine baktım ve bana baya iyi geldi. İçeriğinde verse laganın falan 2-3 katı vitamin var. Ama tek sıkıntı hiçbir yerde bulamadım. Breedmax gibi içeriği yüksek yada breedmax satan bi yer varsa bilgilendirirseniz iyi olur.

Merhaba, opti breed incelenebilir. Breedmax bu dönemde kalmamıştır. Çok az ürün geliyor pahalı olmasından kaynaklı ve çabuk tükeniyor.

Merhaba, opti breed incelenebilir. Breedmax bu dönemde kalmamıştır. Çok az ürün geliyor pahalı olmasından kaynaklı ve çabuk tükeniyor.
Denenebilir. Sormak istediğim bişi daha var probiyotik olarak diazme256 yada entrobac arasında kaldım hangisini almalıyım. Probiacti-birdden biraz soğudum pek iyi değil piyasası kimisi 10tl kimisi 300tl ye satıyor. Diazmeyede baktım 1kgsi 100tl gibi bı fiyata var internette. Şuanlik entrobac daha üstün gibi duruyor. Sizin fikirleriniz nelerdir?