Cactus-Zyme Probiyotik Paylaşımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eyunal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eyunal

Yönetici
Moderatör
Elimde yeni aldığım probiyotik var. Probiyotik ile ilgili detayı bilgiyi buradan bulabilirsiniz;

Özellikle Ankara içinde probiyotikten paylaşabilirim. Probiyotikten yaklaşık olarak 400 gr paylaşımda bulunmayı planlıyorum.
100gr 20 TL

SKT 12-2023

Ekli dosyalar

• 20210310_154036.jpg
    20210310_154036.jpg
    261.4 KB · Görüntüleme: 34
Umarım ilgili birisi çıkar ve birden fazla deneyime göre bir analiz yaparız

Elimde yeni aldığım probiyotik var. Probiyotik ile ilgili detayı bilgiyi buradan bulabilirsiniz;

Özellikle Ankara içinde probiyotikten paylaşabilirim. Probiyotikten yaklaşık olarak 400 gr paylaşımda bulunmayı planlıyorum.
100gr 20 TL

SKT 12-2023
Şehir içi olsaydı denemek isterdim,ben de gramajından dolayı eledim bu ürünü maalesef.

Şuana kadar bir çok probiyotik kullandım, istikrarlı ve devamlı olarak etkiyi sadece bu üründe gördüğümü net bir şekilde söyleyebilirim.

Kapalı yani bölünmemiş hali bile alınabilir fiyatta aslında. Her ne kadar 500 Gr çok olsa da, özellikle az kuş besleyenler için. Ben de denemek isterim açıkçası. Gerçi ben de yeni aldım probiyotik ama. Entrobac kullanmış mıydınız? Ondan da mı daha etkili olduğunu düşünüyorsunuz?

Şuana kadar bir çok probiyotik kullandım, istikrarlı ve devamlı olarak etkiyi sadece bu üründe gördüğümü net bir şekilde söyleyebilirim.
1 litreye ne kadar veriyorsunuz haftada kaç defa veriyorsunuz. ben 1 litreye 3 silme çay kaşığı verdim 2 gün üst üste. suyu içmediler temiz suyu verince kana kana içtiler onun için içmediklerini anladım bilgi verirseniz teşekkür ederim

1 litreye ne kadar veriyorsunuz haftada kaç defa veriyorsunuz. ben 1 litreye 3 silme çay kaşığı verdim 2 gün üst üste. suyu içmediler temiz suyu verince kana kana içtiler onun için içmediklerini anladım bilgi verirseniz teşekkür ederim
Ben 100ml suya içinden çıkan ölçek ile çok az miktarda katarak veriyorum. Başta garipsiyordu ama artık normal geliyor.

Şimdiye kadar kullandığım en iyi probiyotik olabilir.Deneme fırsatım oldu 2 kullanım kadar.O kadar memnun kaldım ki,elimde probiyotik olmasına rağmen ortak bulup sipariş ettim.

Kolay kolay hiçbir ürünü aşırı övmem ama :Dgerçekten farkı gördüm. Keşke içmez ya da elimde var diye vazgeçmeseymişim; Eyunal gönderecekti sağolsun.Kokusuda bir tuhaf ama içti,hala inanamıyorum :) Tanımlayamıyorum,böyle tuhaf keskin bir koku.Su da çözününce mavi oluyor.Kana kana içiyor:unsure:

Kolay kolay hiçbir ürünü aşırı övmem ama :Dgerçekten farkı gördüm. Keşke içmez ya da elimde var diye vazgeçmeseymişim; Eyunal gönderecekti sağolsun.Kokusuda bir tuhaf ama içti,hala inanamıyorum :) Tanımlayamıyorum,böyle tuhaf keskin bir koku.Su da çözününce mavi oluyor.Kana kana içiyor:unsure:

kuşlar veya dışkılarda nasıl bir farklılık oldu birazcık bahsedermisiniz?

Artık Ankara'da değilim Aydın/Kuşadasindayim.
Yoğunluk sebebiyle foruma girmesem de mail geldikçe mesaja ve bildirimlere cevap veriyorum. Kokusu Hazal'ın belirttigi gibi keskin.

kuşlar veya dışkılarda nasıl bir farklılık oldu birazcık bahsedermisiniz?
Benim kuşum çok hassas bir sindirim sistemine sahip.2 yıldır en ufak bir değişimde dışkılar bozulur.İlaç vermek için ele alma,az ilgilenme,ufacık bir stres yaşaması gibi.30 dakikalık yolculuk sonrası bile tüm gün ishal olan bir hayvan.

Geçtiğimiz günlerde hem Bitason uygulaması hem yolculuk yaptık.O gün probiyotiği ilk kez denemiş bulundum.Tek bir bozuk dışkı yapmadı.Stres durumlarında hep uygularım probiyotik,ilk kez gözümle etkiyi görmüş oldum.