ÇARPMA KAYNAKLI UCMAMA

Didem ergenc

iyikus.com Üyesi
Merhaba, yaklasık 45 günlük muhabbet Kusumun nereye tam carptıgını gorememekle bırlıkte 5 gundur ucamıyor.Veterınere goturdum kırık yok dedı teramcyn toz ve vıtamın verıp yolladı ancak kafeste kanatlarını hızlı hızlı cırpıp duruyor dısarı cıkınca hop yere cakılıyor.Duzelır mı acaba bu durum basına gelen varsa bılgı verebılır mı?

Bir süre elle besleme yapınız. Bir şekilde kendisi düzeni oturtacaktır.

Oyla 0
Merhaba,oncelikle cevap yazan herkese cokk tesekkürederim boylece dogru yerde oldugumu anladım.Kendime söz vermiştim ne olursa olsun bir faydam olması adına gelişmeleri yazacagım dıye..bugün minişim elimden bu sefer yer yerine koltuga ve perdeye kondu..yani birazcıkta olsun dengesini kurmaya başladı..Buradaki fikirler cok degerli..bundan sonraki süreçte nasıl ilerlemeliyim?ben hafifte olsa uctugunu görünce hemen kafesine koydum korkudan ve buraya yazdım..fikirlerinizi bekliyorum efenim

Oyla 0
Merhaba,oncelikle cevap yazan herkese cokk tesekkürederim boylece dogru yerde oldugumu anladım.Kendime söz vermiştim ne olursa olsun bir faydam olması adına gelişmeleri yazacagım dıye..bugün minişim elimden bu sefer yer yerine koltuga ve perdeye kondu..yani birazcıkta olsun dengesini kurmaya başladı..Buradaki fikirler cok degerli..bundan sonraki süreçte nasıl ilerlemeliyim?ben hafifte olsa uctugunu görünce hemen kafesine koydum korkudan ve buraya yazdım..fikirlerinizi bekliyorum efenim

Günde az az uçurabilirsin korkulacak bişey yok. Yavaş yavaş kanatları açılıyor demekki iyi bişey :)

Oyla 0
Bana kalırsa ilk dediğim gibi uçmaya bi hevesi kırılmış çarpma sonrası ya da ufak bir zedelenmesi vardı. Kısa zamanda geçer bu durum ve ilk gün ki haline kavuşur. Bu aşamaya gelmesine sevindim işin aslı. Tutuk kanatlı bir kuşum olmuştu ve onun için her şey çok zordu :(

Gündelik bakımı harici ek bir şeyler yapmaya gerek yok şuan için. Normal ilginizi eksik etmezseniz, hızla iyileşecektir.

Oyla 0