Cede tüm kuşlar için kullanıma hazır mama

Taha Avcu

Yasaklanmış Kişilik
Cedenin tüm kuşlar için kullanıma hazır mamasını denedim ve deneyimimi aktarmak istedim. Kuru mamasını kullanmıştım. Memnun kalmıştım. Bu mamada da çok güzel bir koku var. Bebe bisküvisi ve yulaflı bisküvileri andırıyor. Benim bile canım çekti :D Neden nemli mama derseniz özellikle bu ara iş, müşavirlik sınavı, sağlık vs özellikle hafta içi mama yapamadığım gün oluyor. 2 dakikada önlerine koyabileceğim bir kurtarıcı aradım. Bir çok kişide nemli mama mantar oluşturur görüşü var ancak her kuru mamada kafeste uzun süre durursa mantar oluşturur. Kuru ve nemli arasında böyle kanıtlanmış bir bilgiye rastlamadım.
Onun dışında benim kuşlarım sade mamaya gaga bile atmazlardı. Genelde hep havuç ,pancar vs karıştırınca yerlerdi. Bugün sade olarak önlerine koydum. Casper(erkek kuşum) aşırı bir iştahla olmasa da yedi. Zeyna(dişi kuş) ise mamaya yumuldu resmen. Baya sevdi. O yedikçe erkekte iştaha geliyor. Yemeleri benim için + oldu. Bir diğer artısı içinde Nijer yok. Yavrulu yumurtalı kuşlara rahatlıkla verebilirsiniz. Daha önce mamamiamix, powermax ve cedenin kurularını kullanmıştım. Benim için en çok tükettiklerini gördüklerim bu oldu. Sade vermeme rağmen. Nemli mamalar içinde cede ve witten mole arasında kalmıştım. Cedeyi denedim. Memnun kaldım. Witten mole alırsam onuda buraya eklerim.

Ekli dosyalar

• IMG_20201205_111103.jpg
    IMG_20201205_111103.jpg
    458 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20201205_111204.jpg
    IMG_20201205_111204.jpg
    195.6 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20201205_111144.jpg
    IMG_20201205_111144.jpg
    354.1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20201205_111121.jpg
    IMG_20201205_111121.jpg
    323 KB · Görüntüleme: 20
Cede'yi kendi markam gibi seviyorum, o derece :D
Hem logosu hem prestijli duruşu ve ürün kalitesi gerçekten iyi. Teşekkür ederim tanıtım için. Yemelerine çok sevindim

İçini vaktiniz olduğunda zenginleştirin, kırmızı pancar, brokoli, karnıbahar, roka, nane ekliyorum ben iştahla yiyorlar. Birazda versele laga yabani sağlık tohumu ohh. Canım istedi :D
Hocam bende hep en kötü havuç yeşillik sağlık tohumu falan koyup veriyorum. Bu ara yoğunluktan hafta içi yapamadığım oluyor sade verip günü kurtarmak için denedim. Vaktim olursa zenginleştiriyorum hep

Evet baktım 35 40 civarı fiyatları var. Bana burda biryer kutulusunu 60 TL ye satmıştı ama kutulusu ile kağıt çuvalın farkı varmı bilmiyorum.
Herhangi bir farkı yok ama bölünmüş olanı güvenilir bir yerden satın almanız daha iyi olur. Petmarketburada ya da akyol kardeşler gibi

Cedenin tüm kuşlar için kullanıma hazır mamasını denedim ve deneyimimi aktarmak istedim. Kuru mamasını kullanmıştım. Memnun kalmıştım. Bu mamada da çok güzel bir koku var. Bebe bisküvisi ve yulaflı bisküvileri andırıyor. Benim bile canım çekti :D Neden nemli mama derseniz özellikle bu ara iş, müşavirlik sınavı, sağlık vs özellikle hafta içi mama yapamadığım gün oluyor. 2 dakikada önlerine koyabileceğim bir kurtarıcı aradım. Bir çok kişide nemli mama mantar oluşturur görüşü var ancak her kuru mamada kafeste uzun süre durursa mantar oluşturur. Kuru ve nemli arasında böyle kanıtlanmış bir bilgiye rastlamadım.
Onun dışında benim kuşlarım sade mamaya gaga bile atmazlardı. Genelde hep havuç ,pancar vs karıştırınca yerlerdi. Bugün sade olarak önlerine koydum. Casper(erkek kuşum) aşırı bir iştahla olmasa da yedi. Zeyna(dişi kuş) ise mamaya yumuldu resmen. Baya sevdi. O yedikçe erkekte iştaha geliyor. Yemeleri benim için + oldu. Bir diğer artısı içinde Nijer yok. Yavrulu yumurtalı kuşlara rahatlıkla verebilirsiniz. Daha önce mamamiamix, powermax ve cedenin kurularını kullanmıştım. Benim için en çok tükettiklerini gördüklerim bu oldu. Sade vermeme rağmen. Nemli mamalar içinde cede ve witten mole arasında kalmıştım. Cedeyi denedim. Memnun kaldım. Witten mole alırsam onuda buraya eklerim.
Hemen hemen tüm markayı denedim daha çok kendim yapıyorum fakat favorim olarak cede kuru mama

Mamanın içeriğinde baya bir vitamin değeri var. Ekstra mama yaparken verdiğimiz roka,havuç,pancar vs gibi eklerinde vitaminleri ekleniyor. Düzenli olarak mama verdiğimizi düşünürsek multivitamin kullanma sıklığı nasıl olmalı (normal zamanda)