Cennet / Sevda Papagani Asigi

Zubeyde G

iyikus.com Üyesi
Herkese merhabalar.Forumda yeniyim.2 adet sevda, 1 adet sevda/cennet katır kuşum var.(Cennet ve sevda papaganinin yavrularına katir deniyormuş,yavrulamadiklari icin,birkac forumda o şekilde geciyordu,doğru mu emin değilim.) Ben üretici değilim,papaganlari çok sevdiğim için bakmaya başladım.Yaklasik 2 ay oldu.Katir olan papagani tesadufen gördüm petshopta,kanatlarini çekmişler uçamasın diye,muhtemelen birkac sahip değiştirmiştir,ucamadigi için agresif bir kuş, asla elime almıyorum,akşama kadar özgürce bırakıyorum odada,ara sıra oyunlar oynuyorum,sevdalarım kafama konuyorlar,elimden oyuncak cekistiriyorlar ama sonradan gelen bu katir kusumla alakalı birkac sormak istedigim şey var, acemi olmama rağmen araştırmayı ve isi sansa birakmamayi seven bir insanım,çünkü papaganlarimi kendi uzvum gibi düşünüyorum,aklım gidiyor birsey olacak diye.Evhamli bir anneyim , sormak istediğim konular için link paylasilirsa çok sevinirim,siteyi kullanmayı tam bilmiyorum.Herkese sağlıklı ve mutlu günler

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aramıza hoş geldiniz. Umarım süreçte sizi ve kuşlarınızı daha yakından tanıma fırsatı buluruz