Cinsiyetini ve ırkını öğrenmek istiyorum

Burcuburada

iyikus.com Üyesi
Merhabalar resimler de görünen kuşumun ırkını ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum. Cinsiyeti erkek diye düşünüyorum ama ırkı hakkında hiç bir bilgim yok. Yardımcı olur musunuz lütfen.
IMG_20210107_131356.jpg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kuşunuz opal kanatlı, gri yeşil renkli bir kuş. Cinsiyeti erkek gibi görünüyor ama dişi olabilir. Biraz daha zaman geçmesini beklemek lazım.
Kuşunuz yoğun tüyde bu arada. B vitamini kompleksi ve aminoasit desteği sağlayınız.

Oyla 0

Burcuburada

iyikus.com Üyesi
Kuşunuz opal kanatlı, gri yeşil renkli bir kuş. Cinsiyeti erkek gibi görünüyor ama dişi olabilir. Biraz daha zaman geçmesini beklemek lazım.
Kuşunuz yoğun tüyde bu arada. B vitamini kompleksi ve aminoasit desteği sağlayınız.
Teşekkür ederim efendim sağ olun tüyde olduğundan bilgim var. B vitamini ve yulaf takviyesi yapıyorum

Oyla 0

Burcuburada

iyikus.com Üyesi
Kuşun ırkı nedir acaba? Çekoslavak, İngiliz, hollanda, yerli. Hangisini olabilir?

Oyla 0

Burcuburada

iyikus.com Üyesi
Aldığım yer İngiliz kırması dedi ama Sizce öyle bir ihtimal var mı? Bence İngiliz değil küçük duruyor.

Oyla 0