Dal darı ile ilgili güzel bir video ;)

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
İyi bir video olmuş. Dal darı son zamanlarda oldukça rövanşta bir ürün ama bilgi eksiklikleri çok. Bu açıdan bir kaç konumuzu da destekler nitelikte iyi bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. Gönül isterdi ki satışı yapan beyefendinin sitemizde ürünleri pazarlayabileceği bir tanıtım şablonu bulunsun. Ama bilemiyorum belki konunuzdan sonra keşfeder :)

Ümit T.

Üye
Üretici
İyi bir video olmuş. Dal darı son zamanlarda oldukça rövanşta bir ürün ama bilgi eksiklikleri çok. Bu açıdan bir kaç konumuzu da destekler nitelikte iyi bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. Gönül isterdi ki satışı yapan beyefendinin sitemizde ürünleri pazarlayabileceği bir tanıtım şablonu bulunsun. Ama bilemiyorum belki konunuzdan sonra keşfeder :)
Aynen güzel bilgiler veriyor. Doğal olan herşey iyidir. Bende burayı yeni keşfettim, elimdeki dal darılar bitsin buradan sipariş vericem. Bilmeyenler için, dal darı kuşların en çok sevdiği yiyeceklerdendir. Ballı kraker dediğimiz, içinde bal olmayan tatlandırıcı aroma olan ve yapıştırıcı olan ve genellikle bayat yemden üretilen krakerlerin yerine doğal dal darı tavsiye ederim. Kuşların nasıl iştahla yediğine şaşırıcaksınız :)

Son düzenleme:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Dal darı iyidir fakat kimi zaman zirailerle mücadele için ilaç kullanılıyor. Temiz bir yer bulmak daima önemli. Güvenilir üretici bulmak lazım ki oldukça iyi bir üretici gibi görünüyor.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Üretici
Web Sitesi
iyikus.com
Dal darı iyidir fakat kimi zaman zirailerle mücadele için ilaç kullanılıyor. Temiz bir yer bulmak daima önemli. Güvenilir üretici bulmak lazım ki oldukça iyi bir üretici gibi görünüyor.