Dal darı Hakkında Tanıtım/Bilgilendirme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
İyi bir video olmuş. Dal darı son zamanlarda oldukça popüler bir ürün ama bilgi eksiklikleri çok. Bu açıdan bir kaç konumuzu da destekler nitelikte iyi bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. Gönül isterdi ki satışı yapan beyefendinin sitemizde ürünleri pazarlayabileceği bir tanıtım şablonu bulunsun. Ama bilemiyorum belki konunuzdan sonra keşfeder :)

Son düzenleme:

Umit. 

Yönetici
Moderatör
İyi bir video olmuş. Dal darı son zamanlarda oldukça popüler bir ürün ama bilgi eksiklikleri çok. Bu açıdan bir kaç konumuzu da destekler nitelikte iyi bir röportaj olmuş. Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. Gönül isterdi ki satışı yapan beyefendinin sitemizde ürünleri pazarlayabileceği bir tanıtım şablonu bulunsun. Ama bilemiyorum belki konunuzdan sonra keşfeder :)

Aynen güzel bilgiler veriyor. Doğal olan herşey iyidir. Bende burayı yeni keşfettim, elimdeki dal darılar bitsin buradan sipariş vericem. Bilmeyenler için, dal darı kuşların en çok sevdiği yiyeceklerdendir. Ballı kraker dediğimiz, içinde bal olmayan tatlandırıcı aroma olan ve yapıştırıcı olan ve genellikle bayat yemden üretilen krakerlerin yerine doğal dal darı tavsiye ederim. Kuşların nasıl iştahla yediğine şaşırıcaksınız :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Dal darı iyidir fakat kimi zaman zirailerle mücadele için ilaç kullanılıyor. Temiz bir yer bulmak daima önemli. Güvenilir üretici bulmak lazım ki oldukça iyi bir üretici gibi görünüyor.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Dal darı iyidir fakat kimi zaman zirailerle mücadele için ilaç kullanılıyor. Temiz bir yer bulmak daima önemli. Güvenilir üretici bulmak lazım ki oldukça iyi bir üretici gibi görünüyor.

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Bu senenin hasatı başlamış bilginiz olsun. Yakın zamanda satışa sunulur. Taze taze alıp kuşlarınıza verebilirsiniz ;)

wi5SDm.png

yPEWY9.jpg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hocam kızıl dal darı mı yoksa sarı dal darı mı? İkisinin arasında ne gibi farklar vardır? Hangisi daha faydalıdır?
Sarı darının değerleri kırmızı darıya göre daha iyidir. İkisini de çerez gibi tükettiklerinden pek farkları yok sayılır bence.

dal darı

iyikus.com Üyesi
besleyicilk açısından fark yok sadece mineral değerleri açısından sarı dal darı kızıldan daha yüksek verilere sahip.demir çinko fosfor vb. Protein ve karbonhidrat ve yağ değerleri birbirine çok yakın.

Kaan Omurtak

Yasaklanmış Kişilik
besleyicilk açısından fark yok sadece mineral değerleri açısından sarı dal darı kızıldan daha yüksek verilere sahip.demir çinko fosfor vb. Protein ve karbonhidrat ve yağ değerleri birbirine çok yakın.
Abi sitenizde dal darı satışları ne zaman başlayacaktır acaba? Benimki bitince sizden almak isterim.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Hoş geldiniz. Gerekli konuları yönlendirme yapmadan sitemizde paylaşırsanız daha sağlıklı olacaktır. Bu nedenle yorumunuzun bir tanesini sildim.
Kaan senin yorumu da sildim. Gündelik koşturmamda o kadar fazla zaman ayırıyorum ki buraya bu tip hatalar olabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...