Değerli Sultanlarım,Paşa Ve boncuk.

Baran

Moderatör
Papağan.jpg
Sarı olan Limon,Onun arkasında ki Beyaz White face Boncuk,Onun arkasında merdiven deki Paşamız,Aşağıda suluk yanın daki ise Kuzeyimiz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Maşallah çok tatlılar. 4'ü için kafes epey küçük ama yinede tanıtım resmi olduğundan bir şey diyemem :D
Diğer ikisi de eşler mi?

Baran

Moderatör
Evet diğer ikisi'de eşti ama onlara abim el koydu o götürdü.Bakalım Boncuk ile paşanın yavrular nasıl olacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Merakla bekliyorum :) bu süreç çok keyifli geçiyor her şey yolunda giderse. Umarım sorunsuz bir kuluçka geçirirsiniz.

Son düzenleme:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Çok güzel bir kafes bulmuşsunuz bence de sevmişlerdir lakin kanat çırpmaları için uygun alanları yok. Üstteki kıvrımlı ağaç tünek biraz engel oluyor gibi

Baran

Moderatör
Bilmiyorum ama aşağı kısımlar'da boşluk çok ve sanki orayı sevdiler gibi devamlı o tünekte ve yuvaya girip çıkışları daha kolay bir video çekip atıyorum.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Bilmiyorum ama aşağı kısımlar'da boşluk çok ve sanki orayı sevdiler gibi devamlı o tünekte ve yuvaya girip çıkışları daha kolay bir video çekip atıyorum.
Yakından daha net olur tabi. Sen daha iyi bilirsin. Kuşlar nasıl sevdiyse öyle kalsın. Uygun bir saatte bakacağım paylaşımınıza. Birazdan uyuyacağım İyi geceler. Bu arada hoş geldin :)

Son düzenleme: