Depodaki ürünlerine zam geliyor deyip fiyat arttıranları tartışıyoruz

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Depodaki ürünlerine zam geliyor deyip fiyat arttıranları tartışıyoruz​

Zaten uygun değil birde zamlarla kullandığım yem 300 TL olmuş :) 20/300 :)
Eskiden toplu yem alırdık ki uyguna gelsin 5-10 lira. Şuan ki tabloya göre pek öyle bir durumdan bahsetmek mümkün değil. Bu fırsatçıları ne yapacuk :D

Ama surekli gelio hafta dan haftaya degisio :) 25 kg yem 125 tl karisik yem sen iste ben yollarim sana :) röfein versele lega bunlar cok oynak yuvalık 20x20 sana 11 tl röfein 20 ml multi vit sana 15 tl daha ne istion söyle yazayim :)

Ama surekli gelio hafta dan haftaya degisio :) 25 kg yem 125 tl karisik yem sen iste ben yollarim sana :) röfein versele lega bunlar cok oynak yuvalık 20x20 sana 11 tl röfein 20 ml multi vit sana 15 tl daha ne istion söyle yazayim :)
Ben çuval yem alıyorum. Yemler genelde toplu alıyorlar ve aldıkları fiyata göre belirliyorlar. Şuan yeni ürün girdileri pek olmuyor (çuval yem için). Neden üzerine bir anda 40-50 TL eklerler anlamış değilim.

Ben çuval yem alıyorum. Yemler genelde toplu alıyorlar ve aldıkları fiyata göre belirliyorlar. Şuan yeni ürün girdileri pek olmuyor (çuval yem için). Neden üzerine bir anda 40-50 TL eklerler anlamış değilim.
Reis piyasa suan allak bullak inan allaha yetismenin imkani yok ortalik firsatcı doldu bu hafta aliom onumuzdeki hafta 10 lira 20 lira zam diolar suan kus uretimine girdi millet pandemi dolasiyisi ile sıkıntıdan ve piyasada kus ürunlerinde muhtesem derece para donuyor ve bunu firsat bilenlerde zam ustune zam yapio yoksa bu isin dolarlar euro ile alakasi yok yem alioz yemde pahalandı kalamar zaten basetmiom yerli kalamar kg si 150 tl diolar 15 cm gerisini sen düsün iste

Altında 35 tl yazan vilmectini 40 tlye satıyorlar. Sorsan alış fiyatı arttı ama depodaki mal yani belli. Ne yapacağız bilmiyorum, iyikuş deposu mu kursak :D

Depodaki ürünlerine zam geliyor deyip fiyat arttıranları tartışıyoruz​

Zaten uygun değil birde zamlarla kullandığım yem 300 TL olmuş :) 20/300 :)
Eskiden toplu yem alırdık ki uyguna gelsin 5-10 lira. Şuan ki tabloya göre pek öyle bir durumdan bahsetmek mümkün değil. Bu fırsatçıları ne yapacuk :D
Hiç bir halt yapamacaaukkk :ROFLMAO: Güzidem ülkemin ekonomisi cortlak olduğu için fırsatçılarda fırsatı değerlendiriyor. Almanya bizi kıskaniyoo yeğehnnn!

Arz talep meselesi demekki satıyor adamlar. Haftayada üzerine 100 koysa yine alıcak millet :)

Hiç bir halt yapamacaaukkk :ROFLMAO: Güzidem ülkemin ekonomisi cortlak olduğu için fırsatçılarda fırsatı değerlendiriyor. Almanya bizi kıskaniyoo yeğehnnn!

Beğenmiyorsan git almanyaya yeğen ;) Ülkeye bir gram faydası olmayan boş beleş insanlar ekonomi muhabbeti yapıyor ya @MecHuLBeY in tabiriyle yelleniyorum :)

Geri