Depovit Hepactive

neanderthalensis

Yönetici
Moderatör
Ürünü firmanın internet sitesinden temin ettim, güncelde kargo dahil 75tl , son kullanma tarihi 2 yıl ve 500 ml bana 2 yıl rahat yetecektir.

Bitki ve aminoasit içerikli ürün karaciğer/böbrek koruyucu, yağ yakıcı, solunum güçlendirici olarak tanıtılıyor. İçeriği biraz sade ancak fazlaca bitki çeşidi içeren ürünlerden korktuğum için bunu tercih ettim

Bitkisel extraktlar: kekik , limon, anason içeriyor, bitki kokusunu alabiliyorsunuz. detaya girmiyorum bu bitkilerin faydaları/etkileri malum

Aminoasitler : Kolin Klorid , L-Karnitin , L-Valin , Methionin Hidroksi içeriyor, genel olarak hücrelerin enerji üretiminde ve yağ yakımında kullanılan aminoasitler. Özellikle Kolin Klorid dışarıdan alınması zorunlu "esansiyel" bir amino asit, karaciğer sağlığı başta olmak üzere tüm organlarda önemli fonksiyona sahip

Etikette güvercinlerde 1 lt suya 15ml eklenir yazıyor ancak ben yarısı kadar ekledim, bu dozda devam edeceğim, ayda 1-2 gün kullanımı bence yeterli. Özellikle belirtmek isterim ki üzerinde ilaç tedavisi esnasında da kullanın yazıyor ama ben tavsiye etmiyorum.

İlk izlenimim : kuşlarda bariz bir canlanma ve tabiri caizse enerji patlaması oldu, 2-3 gün boyunca sabahtan akşama kadar susmadılar . Ürünü 10 gün önce kullandım ve bu sürede herhangi olumsuz bir etki gözlemlemedim.

20210424_211355.jpg20210424_211345.jpg20210424_211325.jpg20210424_211305.jpg