#deprem

Bu şehirlerde bu kadar bina yıkıldı ve hala yıkılmaya devam ediyor büyük olan artçı depremler yüzünden
Rabb'im tüm kardeşlerimizi muhafaza etsin
Rabb'im rahmetini bizden esirgemesin 🤲
Amin
Bu kârda kışta enkaz altında kalan kardeşimin ve ailelerinin Allah yar ve yardımcısı olsun AMİN 🤲

Ekli dosyalar

• IMG_20230206_153546.jpg
    IMG_20230206_153546.jpg
    222.9 KB · Görüntüleme: 5
Turgut reis mahallesi 104. Sokak Adıyaman merkez kuzenimin kuzeni ve amcası hala enkaz altında bekliyorlar kimse yardıma gitmemiş o noktaya biz bazı yerlere yazıyoruz sizde Twitter'da Instagramda AFAD gibi yerleri etiketleyip yazarmisiniz görmeleri için ne kadar çok kişi yazarsa o kadar çok görülme ihtimali var 🙏

Turgut reis mahallesi 104. Sokak Adıyaman merkez kuzenimin kuzeni ve amcası hala enkaz altında bekliyorlar kimse yardıma gitmemiş o noktaya biz bazı yerlere yazıyoruz sizde Twitter'da Instagramda AFAD gibi yerleri etiketleyip yazarmisiniz görmeleri için ne kadar çok kişi yazarsa o kadar çok görülme ihtimali var 🙏
paylaştım, telegram bir kaç grupta da yaydım.

Bende yazıyorum 🙏 umarım sağ saglim çıkarlar

Son düzenleme:
Hocam sağ kalmamis yokmus yanlarında şuan ulaşılamıyorlarmis ikinci depremden sonra bir haber gelirse çok iyi olur kuzenimin babası kalp ameliyatı oldu yakın zamanda haber gelmeyince daha da kötü oluyor kalbi sıkışıyor ulaşılabilir mi yine adres bilgisinden
ilettim. Dönüş gelirse haber ederim mutlaka

Hocam gerçekten çok sağol inşallah haber gelir en azından canlı degilselerde bedenlerine ulaşabiliriz 🥺
Hocam o bölgede eşimin akrabaları da enkaz altında eşimde o civarda geliyor gidiyor ben göndereyim yine de ama…
diye bir cevap geldi. Bir şeyler yazarsa ileteceğim hocam. Bina noi ismi vs var mı?

İsimlerini, varsa detaylı bilgiler lazım biraz hocam.

Ekran görüntüsü 2023-02-07 214210zz.png

Eski valilik binası yaniymis hocam Dilara kutlu Bayram aydın kutlu bina numarasi ismi ile ilgili bilgi yokmuş hocam uğultu inleme sesi varmış gelen bilgilere göre
xx
Buradan paylaştım, telegramdakiler ve sayfadakilerden bir kaç arkadaşım da destek sağladı. Daha da artacaktır. Umarım güzel haberler gelir.

Son düzenleme: