Dişi erkekten daha cüsseli çift olmada sorun olur mu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Emreee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emreee

iyikus.com Üyesi
Erkek muhabbetimin yanına dişi aldım
Erkeğin önceki eşi öldü 2 3 ay oluyor
Alırken erkeği salma kafese saldık aldığım dişide erkekler benim kuşumu döverken geldi ilgilendi kuşumla diğer erkeklere saldırdı sonra anlaşıyor gibiydiler aldım bende ama satıcı jumbo dedi sordum eş olurken sorun olur mu diye adam olmaz dedi ama erkek kafeste pasif kalıyor düzelir mi

Üstteki ikisi bugün çekildi bugün hiç yan yana değiller alttakiler de dün çekildi erkek bugün çok korkuyor gibi

Dişi sosyalleşmek istiyor saldırganlık durumu gözükmüyor
Ne zamandır birlikteler
Erkeğin olduğu kafese mi dişiyi attınız?
Zaman tanımanızi tavsiye ederim
Yukarıdaki tunegi eleyin
Plastik tünek yenine tahta tünek temin ediniz (daha sağlıklı)
Mümkünse yüksek bir yere koyun ve onları bir süre Kendi hallerine bırakın
Eş olmaları zaman alabilir şuan için yuvaliga gerek yok öncelik eş olmaları gerisi çorap söküğü gibi gelir

Dişi sosyalleşmek istiyor saldırganlık durumu gözükmüyor
Ne zamandır birlikteler
Erkeğin olduğu kafese mi dişiyi attınız?
Zaman tanımanızi tavsiye ederim
Yukarıdaki tunegi eleyin
Plastik tünek yenine tahta tünek temin ediniz (daha sağlıklı)
Mümkünse yüksek bir yere koyun ve onları bir süre Kendi hallerine bırakın
Eş olmaları zaman alabilir şuan için yuvaliga gerek yok öncelik eş olmaları gerisi çorap söküğü gibi gelir
Evet erkeğin olduğu kafese koydum dişiyi 1 yada 1 buçuk haftadır beraberler ve cevabınız için teşekkür ederim

maşallah ikisine de. Boyut açısından sorun olmaz ancak iri kuşlardan korkuyor bazı çek türevi kuşlar. Yine de süreci gözlemlemek lazım. Dişi oldukça hevesli görünüyor. Kafesiniz inanılmaz küçük ve kuşun hareket etmesini kısıtlıyor. En az 60 cmlik bir çifthane kafes modeli bir şeyler seçmek lazım

maşallah ikisine de. Boyut açısından sorun olmaz ancak iri kuşlardan korkuyor bazı çek türevi kuşlar. Yine de süreci gözlemlemek lazım. Dişi oldukça hevesli görünüyor. Kafesiniz inanılmaz küçük ve kuşun hareket etmesini kısıtlıyor. En az 60 cmlik bir çifthane kafes modeli bir şeyler seçmek lazım
Anladım hocam değiştireyim kafesi