Dişi kuş neden böyle

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zara.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zara.

Forum Sakini
İyi akşamlar Daha öncede bahs etmişdim Dişi kuştan misafir kuş .Sürekli ya yuvada yada yuva önünde böyle duruyor yorgun gibi günün çok saatinde böyle yemesinde bi problem yok iştahı yerinde dışkıda problem yok kabarık durmuyor bide kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor bu gün biraz kafesden dışarı çıkardım uçsun diye fazla uçmuyor çabuk yoruluyor .Niye şimdiye kadar kafesten çıkarmadın derseniz çiftleşdiklerini gördükden sonra belki yumurtlar rahatsız etmeyeyim dedim ama iki hafta geçti acaba bir rahatsızlığımı var endişe ediyorum mutsuz gibi ya yorgun gibi ötmüyor sürekli böyle

Ekli dosyalar

pek eş tutmuş bir çift gibi değiller. Hareketsizliğinin sebebi ne olabilir bilemedim ama ortam değişimi bile onu böyle kırmış olabilir.

pek eş tutmuş bir çift gibi değiller. Hareketsizliğinin sebebi ne olabilir bilemedim ama ortam değişimi bile onu böyle kırmış olabilir.
Eğer eş değillerse o zaman erkeyin baskınlığından dolayımı çiftleşdiler ama sürekli erkek onu besliyor bir birilerinin kafasını kaşıyorlar ama erkek yine çiftleşmek istiyor dişi yuvaya kaçıyor .

Eğer eş değillerse o zaman erkeyin baskınlığından dolayımı çiftleşdiler ama sürekli erkek onu besliyor bir birilerinin kafasını kaşıyorlar ama erkek yine çiftleşmek istiyor dişi yuvaya kaçıyor .

Yumurtlıyacaktır belki ondan durgundur..

Kafeste kalamar kemiyi var sürekli tüketiyor başka ne önerirsiniz ?Mama da veriyorum onuda dagıtıyor kafese hepsini meyve sebze ne versem mama kabından hepsini qaqasına alarak kafese boşaltıyor
Dugunlunun bir nedeni olmalı. eskiden eşi falan varmıydı?