Dişi Kuşum Aşırı Hapşırıyor ve Vitaminim/Takviyem Yok?!

Savas S.

Forum Sakini
Başlıkta gördüğünüz gibi dişi kuşum sürekli arka arkaya hapşırıyor. Vitaminlerimde bozuldu, yeni alırım ama 1 hafta kadar sürer. Şimdilik suluklarına birkaç damla sirke yada limon koysam etki eder mi?

Merhaba, sirke ya da limon yerine yumurta maması hazırlayıp sununuz. İçerisine elma, portakal, muz gibi meyve ilaveleri yapabilirsiniz. Bulabilirseniz kekik ve nane iyileştirme açısından daha etkili olur

Başlıkta gördüğünüz gibi dişi kuşum sürekli arka arkaya hapşırıyor. Vitaminlerimde bozuldu, yeni alırım ama 1 hafta kadar sürer. Şimdilik suluklarına birkaç damla sirke yada limon koysam etki eder mi?
Merhaba.Geçmiş olsun?
Guvendiginiz bir veterinerle gorusmenizi tavsiye ediyorum☺
Bunun dışında aktardan kekik alın
Suyu su isiticisinda kaynatın sonra bir su bardagi sıcak suyun icine otu koyun 1 tutam ve ya 1 tutamdan biraz az belki kusunuzun sayısına gore.
Koyun agzini kapatin demlenip dinlenecek soguyunca suluga bosaltin

Merhaba.Geçmiş olsun?
Suyu su isiticisinda kaynatın sonra bir su bardagi sıcak suyun icine otu koyun 1 tutam ve ya 1 tutamdan biraz az belki kusunuzun sayısına gore.
Şimdi amazondan güçlendirici takviyeler ve vitamin aldım ama bunu deneyeceğim. Teşekkürler bilgi için :)

Merhaba.Geçmiş olsun?
Ben yaridan biraz az bosaltiyorum
Şimdi amazondan güçlendirici takviyeler ve vitamin aldım ama bunu deneyeceğim. Teşekkürler bilgi için :)
Ben teşekkür ederim☺?

Geri