Dişi kuşuma nazar değdi

Oğuzhannnn

iyikus.com Üyesi
merhaba benim bir dişi muhabbet kuşum varda bugün öğlen kafesinde aniden çırpındı dışarı çıkarttım sağa sola vurdu epey hemen yakaladım bizim koltuğun örtüsünün altına girer sürekli oyun oynar orda yatar öyle oraya koydum bir kaç saat boyunca orda sakin durdu akşama doğru kafese koydum yem yemesi su içmesi ve dışkısında hiçbir sorun yok gözleri fal taşı gibi açık kafasıyla tuhaf hareketler yapıyor acaba bir şeyden mi korkmuştur

normal şartlarda bu kadar seri kafa hareketi yapmıyorlar. Yani salmonella olmasa bile sinirsel bir sorunun işareti
Maalesef olduğum yerde büyükbaş hayvanlara bakıyor veterinerler lakin internette bir çok yerde okuduğuma göre sarmısak yedirmek iyi gelebilirmiş tabi sizin fikirleriniz benim için çok önemli

Maalesef olduğum yerde büyükbaş hayvanlara bakıyor veterinerler lakin internette bir çok yerde okuduğuma göre sarmısak yedirmek iyi gelebilirmiş tabi sizin fikirleriniz benim için çok önemli
hayır gelmez. Bu tip şeyler doğal yollarla çözülebilecek seviyede değil ki sarımsağın sadece çok az bir miktarı kuşlara faydalıyken fazlası toksiktir.

dışkıda biraz problem var. Genelde takviyeleri erken saatlerde vermek daha sağlıklı oluyor. Yarın ürün kullanımı yapmanızı öneririm.