Dişide ishal sorunu

EmreE

iyikus.com Üyesi
Merhabalar iyi günler. Dişi muhabbet kuşum ishal ve kafesten çıkmakta isteksiz. Ben çıkarınca da uçamıyor düşüyor havada tutmak zorunda kalıyorum. 3 4 gün avidiar ve aminosol tedavisi uyguladım ama gözle görülür bi değişiklik yok. Sitraks almamı önerdiler fakat piyasada da o ilaç yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

neanderthalensis 

Yönetici
Moderatör
dışkılar kötü hocam. kuşun da resmini atarmısınız , bir de dışkıların daha net resmi iyi olur

son günlerde yem harici birşey yedirdiniz mi?

Oyla 0

EmreE

iyikus.com Üyesi
Şu an bu kadar sulu değil sanırım, hastalık ilk farkedildiğinde çekmiştim bu fotoğrafı. Avidiar ve aminosol ü kestikten sonra kafesleri birleştirdim ikisi de birbirine ötüyordu diye.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Dışkılar kötü. Beslenmesinden kaynaklı değil gibi görünüyor.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kusura bakmayın. İlaç önermem doğru olmayacaktır. Karma formlu bir dışkı ve denemeler riskli olabilir. Bir yakindan araçla götürmek için istekte bulununuz. Yahut küçük bir kutuya koyup mont içinde, sizin vücut isinizla tasiyiniz

Oyla 0

EmreE

iyikus.com Üyesi
Kusura bakmayın. İlaç önermem doğru olmayacaktır. Karma formlu bir dışkı ve denemeler riskli olabilir. Bir yakindan araçla götürmek için istekte bulununuz. Yahut küçük bir kutuya koyup mont içinde, sizin vücut isinizla tasiyiniz
Kendi aracım var hocam illa götürmek lazımsa götürürüm artık. Ankarada ikamet ediyormuşsunuz, muhabbet kuşu için tavsiye edeceğiniz bi yer var mı?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Çok veterinerlik işlerim olmuyor bir süredir. Bu nedenle bildiğimiz bir kaç yer var. Sempati vet. Kliniği , Ankara veterinerlik fakültesi randevu alinabilir. Barni vet var, öveçler de geçen görüştüğüm kavaklidere vet var, kuslardan anlayan veterinerimiz var dedi ancak detaylı bir fikrim yok

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Bu sempati vetten uzak durun herzamanki gibi bitkisel çay verip gönderir. Direk veterinerlik fakültesine götürün...

Oyla 0