Dostlarınız nasıl :)

Boncuğa 2-2.5 haftadır uğraştığım "Fıstık" kelimesini öğretmiş bulunmaktayım. Sanırım biraz zor bir kelime, öğrenmekte biraz zorlandı:) Yaklaşık 10-12adet kelime biliyoruz :) Onun dışında Buf, huyh gibi kelimeleri nasıl olduysa çat diye öğrendi. Onlarla 20 olur :D Arada sırada mağara adamları gibi konuşuyoruz veeh buff gülme sesi gibi falan:D
Bir de son günlerde bir şey öğrendi. Taktığım ikram yemligini gün içerisinde çok fazla düşürmeye başladı. Neyse, hevesini alsın bakalım sonra unutur :) Maşallah, keyfi yerinde.

Kuşunuz hasta gibi dikkat edin..Hem duruşu bir rahatsızlığım var diyor hem gözleri öyle görünüyor. Dışkısı da kötü duruyor
Bir fotoğrafta bunu anlamak büyük tecrübe ister. Normal zamanlarda da böyle durabiliyorlar. Bir fotoğrafla, bir diskiyla nasıl hasta olduğunu anladınız anlamadım :D :unsure:

Boncuğa 2-2.5 haftadır uğraştığım "Fıstık" kelimesini öğretmiş bulunmaktayım. Sanırım biraz zor bir kelime, öğrenmekte biraz zorlandı:) Yaklaşık 10-12adet kelime biliyoruz :) Onun dışında Buf, huyh gibi kelimeleri nasıl olduysa çat diye öğrendi. Onlarla 20 olur :D Arada sırada mağara adamları gibi konuşuyoruz veeh buff gülme sesi gibi falan:D
Bir de son günlerde bir şey öğrendi. Taktığım ikram yemligini gün içerisinde çok fazla düşürmeye başladı. Neyse, hevesini alsın bakalım sonra unutur :) Maşallah, keyfi yerinde.
Ben geldiğinden beri 1-2 defa kelime egzersizi yaptırdım. Benim için konuşması pek mühim değil kaç yaşındaydı senin ki. Konuşsa da konuşmada da çok sevimli eşek kafalılar.

Kuşunuz hasta gibi dikkat edin..Hem duruşu bir rahatsızlığım var diyor hem gözleri öyle görünüyor. Dışkısı da kötü duruyor
Hasta değil yuvalık istiyor ama yavrularına bakamadığı için takmıyorum yumurtlamaması için.Bir süre taktım düzeldi ama yumurtlamadı yumurtlamasını istemediğim içinde tekrar söktüm.Bir süredir de bu nedenle kafesten çıkıp uçmadığı için hamlamış durumda birwz da tripte.Uçtukça açılacak