iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Editörler Aranıyor

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
:m6:
Forum sitemizde kuşlarla ilgilenen ve bir miktar deneyime sahip editör/moderatör arkadaşlar aramaktayız.
Kuşlarımızın daha sağlıklı, daha iyi koşullar altında bakımı eğitimi ve beslenmesini sağlamak için bu tarz doğru deneyimlerinizi aktarmanıza ihtiyacımız var. Deneyebilirim, düşünebilirim demeniz yeterlidir.
Konu altına isteğinizi belirttiğinizde iletişime geçeceğim.
Keyifli forumlar
iyikus.com Yönetimi
aloofbird.gif

Son düzenleme:

Merve B.

Forum Sakini
anladım ilaç vs konusunda pek bir bilgim yok maalesef ama psikoloji derseniz benden sorulur :) ilaçlara da hani duyduğum kadarıyla ama ilaç tedavisi önemli bir süreç o yükün altına girebileceğimi sanmıyorum maalesef

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Zaten ilaç önermiyorum mümkün olduğu kadar. Bu bizim işimiz değil. Hele ki bir canın hayatından bahsediyorsak. Sadece önerilerde bulunabiliriz. Kimi sitelerde şu ilacı al, şurasına sür, 10 gün kullan vs. vs.
Bazı sorunların ilaçsızda çözümü mümkün. Genelde yaşadığımız sorunlar ilaçsız çözülebilir olanlar. Bunlar haricinde veterinere götürmeleri gerekiyor.

Size editörlük vermeyi düşünüyordum zaten ki vereceğimde . :oops: Biraz forumu tanımanızı, ne nerede biraz daha oturmasını bekliyorum. Çünkü editörlük işlerinde benim en önem verdiğim doğru kategoride açılmış olması konuların ve açılan konularda doğru başlık girilmemiş ise düzeltilmesi. Örneğin; Acil, Yardım edin'! gibi başlık gördüğümde düzeltme yapmak mecburiyetinde kalıyorum. :oops: Onun haricinde diğer kriterler oldukça uygun

Merve B.

Forum Sakini
anladım teşekkür ederim biraz daha oturunca tekrar konuşuruz o zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

KARAKUŞ64

iyikus.com Üyesi
elimizden geleni yaparız illa görev verilmesi şart değil bildiğimiz bişeyi paylaşırız seve seve

Yiğit Fırat

Forum Sakini
Kuşlar hakkında pek bir bilgim yok ancak genel bilgilerim var bunlar yeterli olursa bilgilerimi paylaşırım zaten eger yeterli görürseniz olabilir neden olmasin.:):D

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Kuşlar hakkında pek bir bilgim yok ancak genel bilgilerim var bunlar yeterli olursa bilgilerimi paylaşırım zaten eger yeterli görürseniz olabilir neden olmasin.:):D
Hepimiz üstün seviye bilgiye sahip değiliz kuşlar hakkında fakat moderatör arayışında birazın üstünde bilgili adaylara ihtiyaç duyuyorum. Bu nedenle şuan için erken Yiğit. Zamanı geldiğinde sen söylemeden ben gerekli yetkiyi vereceğim. Tabi çaban, araştırmanı görürsem. Yanlış bilgiler vermektense vermemek daha iyi olur düşüncesindeyim :)
Teşekkür ederim isteğin için.

Liebe55

Forum Sakini
Merhaba Yıllardır forum ve forumlar yöneticiliğini yaptım.şunu belirtmek istiyorum zaten bu işe ilgi duyan insanlar birbirine yardımcı oluyor kanımca yetkili olacak adaylarımıza şimdiden başarılar.

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Web Sitesi
iyikus.com
Merhaba Yıllardır forum ve forumlar yöneticiliğini yaptım.şunu belirtmek istiyorum zaten bu işe ilgi duyan insanlar birbirine yardımcı oluyor kanımca yetkili olacak adaylarımıza şimdiden başarılar.
Teşekkür ederiz. Zaten yaşantılarımızda rütbeler, mevkiler fazlasıyla rahatsız edici. Gönül ister ki herkes forumu tam yetkiyle kullansın fakat suistimaller internet ortamında çok sık görülüyor. Umarım bir gün daha çok kesime hep beraber erişebiliriz ve bilinçli kuş bakıcılarına dönüştürürüz. Desteklerinizi esirgemeyin

Üst Alt