Eğlenerek İngilizcenizi geliştirin

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

Eğlenerek İngilizcenizi geliştirin​

Son zamanlarda enerjimi yükselten nadir insanlardan kendileri. Bu nedenle paylaşmak isterim sizinle de. Dil öğrenme çabanız varsa eğer yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
Tamamını izledikten sonra mutlaka yorum bırakırsanız, aynı düşünceyi paylaşıyor muyuz görmek isterim.

Son zamanlarda enerjimi yükselten nadir insanlardan kendileri. Bu nedenle paylaşmak isterim sizinle de. Dil öğrenme çabanız varsa eğer yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
Tamamını izledikten sonra mutlaka yorum bırakırsanız, aynı düşünceyi paylaşıyor muyuz görmek isterim.
Eğlenceli bir biçimde İngilizce anlatmak, çoğu kişinin sıkılmaması için iyi bir sebep. Ve izlerken de eğlendim :) Verdiği örnekler olsun, mimikleri olsun vs. ile güzel bir video olmuş. İngilizce öğrenmek isterseniz bu ablanın videoları izlenir :)

Daha önceden de takip ettiğim birisiydi. Teşekkür ederiz :)