EiniAski2

EiniAski2

Yeni Üye
  1. Ad-Soyad: -
  2. Yaş: 20
  3. Mesleğiniz: Öğrenci
  4. Yaşadığınız bölge: İstanbul
  5. Beslediğiniz Türler: Muhabbet kuşu
  6. Kuş Sayınız: 1
  7. ve diğer bahsetmek istedikleriniz: Siteye katılma sebebim muhabbet kuşumun hasta olduğunu düşünmem ve bu konuda destek almak istemem. Ancak başlık açamadım hastalıklar kısmında. Veterinere götürmeyi düşündüm ancak maddi durumum olmadığından bu seçeneği değerlendiremiyorum. Bir kuşum ölmüştü bundan önce, onda doktor antibiyotik ve vitamin vermişti normal dolapta saklamıştık. Gözlemleyebildiğim belirtiler şunlar : Hapşırma (Saatte 5 - 10 kez hapşırıyor gözlemleyebildiğmi kadarı ile, ishalimsi duruyor dışkısı sarı yeşil arası sulu. Vücut ısısı da düşük biraz. ) Halsizlik de var ama bazen hareketleniyor o yüzden farkı söyleyemiyorum pek.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-04-20 at 23.38.26.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-20 at 23.38.26.jpeg
    69.3 KB · Görüntüleme: 4
  • WhatsApp Image 2023-04-12 at 23.43.01.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-12 at 23.43.01.jpeg
    131.6 KB · Görüntüleme: 4
Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Kuşunuz yeterli beslenmiyor gibi yemesi içmesi nasıl
Kısa bir videosunu paylaşın bakalım

Merhaba hoş geldiniz. Maşallah sağlıklı bir görüntü sergiliyor. Mevsimsel bir üşütmesi olabilir. Kaç gündür bu halde

Merhaba aramıza hoşgeldiniz 🙂
Kuşunuz yeterli beslenmiyor gibi yemesi içmesi nasıl
Kısa bir videosunu paylaşın bakalım
Merhaba hoş buldum :) Videodaki kabı yaklaşık 1- 1.5 haftada bitiriyor. Suluğu ise 2 3 günde bir değiştiriyoruz. Şunu belirtmemde fayda var sanırsam, o kalan vitamini eklemiştik suluğuna 1-2 damlacık etkisi nasıl olur diye 5 gün önce. Teşekkürler tekrardan yardımınız için :) Öksürüğüm için kusura bakmayın bu arada.

Bence usutmesi var. Probiyotik ve elektrolit kullanınız. Bir hafta içinde toparlamazsa ilaç kullanmak gerek